Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vs. Reform zsírégető?...

Adipex vs. Reform zsírégető? Melyik a jobb/hatásosabb?

Figyelt kérdés

És, hogy hol tudnám őket beszerezni és mennyiért?

(15/L vagyok tudom h mind2-t 18 felett lehetne használni, de az orvosom minden további nélkül felírja nekem azokat az erős antibiotikumokat is amelyeket csak felnőttek(18-20-...)kaphatnának, mert szerinte az én testfelépítésem már a felnőtt tartományban van, hiába fejlősök még) Ja és semmi bajom nem lesz a gyógyszerektől, sőt egyedül a felnőtteknek felírtak használnak.A fenti kérdésen kívül erre is válaszolnátok, hogy vajon használhatom-e én is ezt a készítményt?


2010. dec. 25. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az adipexet csak agybeteg idióták szedik,a másik meg felnőtteknek van,nincsen rá szükséged 15 évesen.

Nézz utána az aktívan sportolók táplálkozásának inkább!

2010. dec. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Marcsi87 válasza:

Kedves 25 éves kérdező!

Szeretnék gratulálni a felnőtt gondolkodásodhoz és a bámulatos kitartásodhoz hogy képes vagy ilyen sokat és ilyen intenzíven, ráadásul kora reggeltől edzeni. Le vagyok nyűgözve! Ne hagyd abba ameddig csak örömöd leled benne. Ilyen edzésterv mellett aligha kell neked bármit is szedned. Az erőnléted inkább sok-sok fehárjedús kajával dobd fel. Attól nem hízol meg de az izmaidnak fehérje kell. Ajánlom még az L-karnitint. Ez sem fogyibogyó de rendszeres mozgás mellett szálkásit. Teljesen természetes cucc.

Itt egy link, olvasd el mit írnak róla, meg keress rá googlen :)

[link]


Mire jó az L-karnitin?

-Fokozza az izmok erőnlétét és hatékony az izomláz csökkentésében

-Csökkenti a testzsír mennyiségét, mert azt elszállítja az izmokhoz

-Hozzájárul az egészséges szívműködéshez, fokozza a szívizom erőnlétét.

-Termékenység fokozó hatása van férfiakban

-Késlelteti a sejtek öregedési folyamatát


Sok sikert és kitartást kívánok! Azért a tanulást is tartsd szem előtt, hogy egyszer majd egyetemi sportoló lehessen belőled.

Szorítok Érted!

2010. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szépen köszi:) Végre egy normális hozzászólás, ami tényleges tanácsot is add nem csak magyaráz:/ :D Egyébként azt hiszem elírtad. 15 éves vagyok nem 25:D
2010. dec. 29. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!