Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol, hogyan lehet beszerezni...

Hol, hogyan lehet beszerezni Cytomel-t?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Az meg mi a francnak kell neked? Nálad elmentek otthonról?

A Cytomel (L-T3) egy pajzsmirigyhormon, azok közül is a legveszélyesebb. Profi (versenyző) testépítők használják szálkásítás alatt. Te gondolom nem vagy az, különben nem kérdeznél ilyen baromságot. Egy életre el tudod kúrni vele az egész anyagcseréd. Adagolását az orvosnak kell belőnie pontos vizsgálatok, mérések alapján, tehát ha szükséged lenne rá, akkor az orvos írná fel. "Szerezni" testépítőknél lehet, de nem hiszem, hogy valaki is adna neked, hogy utána hazavágd vele magad.

Ha edzzel rendesen, akkor max a Spiropent( clenbuterol)ami még szedhető, és hatásos is, de ha nem edzzel akkor felejtsd el a gyógyszerek szedését fogyási célból. Nem egy idióta háziasszony tette hidegre magát ezekkel (ephedrin és társai)A sportolók legalább értenek hozzá, így csak egészen ritkán halnak bele.

2008. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek!Nagyon veszélyesek tudnak lenni azok a szerek ha nem hozzáértő használja!A Spiropentet szedtem én is, nagyon erős köhögésre írték fel nekem, de tudtam hogy mellette milyen hatása van...ettől függetlenül még azt sem ajánlanám.A legjobb ha az ember mindenféle csodabogyó nélkül próbál meg soksok mozgással lefogyni...
2008. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Igen, a Spiró használ, de amit az orvos felír az 20-30 mcg./nap, viszont az atléták 120-180 mcg.- ot szednek / nap. Persze folyamatosan növelve az adagot. Bár az anyagcserét, tápanyagbeépülést gyorsítja, inkább a kortizol-blokkoló hatása miatt szedik, és csak komoly sportolók. Aki nem ért hozzá, az inkább hagyja a fenébe, élsportólónak lenni sokkal nehezebb, mint egy átlagembernek lefogyni. Lefogyni nem egy vasziszdasz, lásd: NagyFogyás a tvben
2008. febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem neked elegendőek a gyógyszertárban beszerezhető legális fogyiszerek. Én ajánlom a teákat. Azok nem tesznek tönkre. Szedhetsz almaecet kapszulát, gyorsítja a zsírégetést, persze cukor és sok liszt ne szerepeljen az étrendedben.
2008. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

elvileg innen lehet:


[link]


bár nem garantált, hogy nem scam

2012. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!