Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia fogyókúrás pirulát...

Hoodia fogyókúrás pirulát honnan lehet beszerezni a "www.hoodiarendeles.hu"-n kívül? , az reménytelen időket kér tőlem.

Figyelt kérdés
Olyan hely kellene ami biztosan eredetit ad, és vett már onnan valaki.
2011. máj. 16. 20:32
 1/5 anonim válasza:
Én a www.fogyi.ws oldalról rendelem. Kb. 3-5 nap alatt megjön. 3 hét alatt fogytam 5 kilót.
2011. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. máj. 18. 10:28
 3/5 anonim válasza:
Megírnád,hogy mennyi volt és pontosan mi ez???
2011. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hoodia tabletta étvágycsökkentő fogyókurás, természetes alapanyagokból készült termék. A fogyni vágyók nagy segítsége. Az ára csomagmennyiségenként változik. Ezen, a fogyis oldalon, drágább, mint a hoddiarendeles.com-on
2011. máj. 19. 21:06
 5/5 anonim válasza:

Én is a fogyi.ws-ről rendeltem és tulajdonképpen nekem is bevált az onnan érkező hoodia, viszont mint kiderült nem az az eredeti! Az eredeti jóval drágább, mivel ez egy ritka és nehezen beszerezhető növényből készül és nem is kaktuszból, mint ahogy ennek a típusnak a dobozán olvasható. Én sem tudom sajnos, hogy biztosan melyik lehet eredeti, mert rengeteg fajta van és mindegyik azt hirdeti magáról, hogy az az igazi. Terjengtek olyan hírek is a neten, hogy az igazi kapszulát arról lehet felismerni, hogy fehér színű folyadék van a belsejében, de valljuk be ez nem egy nehezen megvalósítható feladat a hamisítók számára, úgyhogy én ezt még nem venném készpénznek.

Valóban fogytam én is ettől, és elveszi az éhség érzetet is, de engem kicsit megriaszt, hogy nem tudom mi lehet benne és milyen esetleges mellékhatásai lehetnek. Úgyhogy továbbra is keresem én is az eredetit, ha tudnátok bármi tanácsot adni ezzel kapcsolatban azt előre is megköszönném!:)

2011. máj. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!