Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A kamilla tea ízesítés nélkül...

A kamilla tea ízesítés nélkül fogyaszt?

Figyelt kérdés
Régen sok kamilla teát ittam magában, akkor azt vettem észre, hogy fogytam tőle, de lehet más volt az oka a fogyásnak. Viszont úgy tudom, hogy az emésztést elősegíti.
2011. jan. 10. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, akkor lehet, hogy mindenkire más hatással van. Én határozottan éhesebb vagyok a kamillateától.

De ha te fogytál tőle, akkor rád másképp hat. Mindenesetre egészséges, az biztos. Az emésztést tényleg elősegíti, jó sok emésztőrendszeri betegségre, gyulladásokra és a megfázásra is. :)

Egyébként ha sok vizet, ásványvizet, ízesítés nélküli gyógyteát iszol, az már eleve segíti a fogyást.

2011. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kamillateát iszol, garantáltan fogyni fogsz.
2011. jan. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csalántea jobban fogyaszt :)
2011. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zöld tea ízesítés nélkül is tökéletes és van több féle ízű! Szerintem próbáld ki. Az is fogyaszt. Napi 1-2 csésze elég belőle
2011. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat ;)
2011. jan. 12. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a kamillatea emésztést javító ital.
2011. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!