Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Biotech...

Mi a véleményetek a Biotech usa ultra loss shake-ről?

Figyelt kérdés
Én 5 napja iszom vacsora helyett és elég furcsa utána a szájízem. Telítettséget csak akkor érzek ha sok folyadékkal iszom, szóval inkább az édes íze miatt jó.
2011. jan. 12. 10:53
 1/4 anonim válasza:
67%

Szia!


AZT SZEDSZ AMIT AKARSZ ÉS AMIRŐL TE ÚGY ÉRZED, HOGY NEKED JÓ!

HA JÓNAK ÉRZED, SZEDD, HA KÉTELY MERÜL FEL BENNED, AKKOR ANNAK OKA VAN és SZERINTEM HAGYD!

BioTech-től ne várj csodát!

Mielőtt "megköveznének", ez az én véleményem és személyes tapasztalatom, továbbá a környezetemben szerzett tapasztalatok.

Tehát..

Évekkel ezelőtt vettem én is, amikor elhatároztam, hogy tömeget növelek.

Egy nálamnál akkor még rutinosabb barátom jót mosolygott, hogy "akkor már miért nem veszel inkább cukrot a közértben, sokkal olcsóbb!?"?

És elmagyarázta, megmutatta, hogy nagy része cukor a terméknek.

Sajnos igaza is volt. elkezdtem tőle zsírosodni, a heti 3 edzés ellenére.

Majd telt múlt az idő és összehozott az élet egy olyan Lánnyal, aki akkor már 15éve versenyszerűen űzte a sportot, többszörös országos bajnokként.

Nála pl. a BioTech allergiás reakciót váltott ki (Creatin) és elkezdett fulladni, szívdobogása lett, stb.. mentőt kellett hozzá hívni.

Közben megismertem többféle embert (sportolókat, versenysportolókat, személyi edzőket), kipróbáltam többféle terméket, így a következőre jutottam. SZERINTEM..azt szedsz, amit akarsz és úgy rontod el az egészségedet-életedet, ahogy akarod, A TIÉD!

Továbbá, ha tömeget akarsz növelni, akkor (ebben azt gondolom 98% egyetért)..


1.NORMÁLIS ÉTKEZÉS-gondolok itt fehérjedús ételekre (gomba, csirkemellfilé,hal, esetleg bab, stb..) és megfelelő szénhidrátra (a 0-kalóriások kihagyása mint kenyér, cukor zsömle, tojásos tészták és egyéb lisztes termékek, de én pl. a burgonyát is elvétve fogyasztom) nekem az egyik legbeváltabb a RIZS és a DURUM TÉSZTA, SZŐLŐ CUKOR a CUKOR HELYETT vagy MÉZ, stb..

De természetesen, ha olyan helyzetbe kerülök, hogy vendégség, stb..akkor megeszek mindent,(évente 1x-2x még a disznótorost és a pacalt is! :)) de nem ezek teszik ki a táplálkozásom fő részét! (Sőt! Iszonyatos édesség zabáló vagyok és nem is akarok lemondani róla! :);) Szerencsére nem látszik.)

Én mondjuk szeretem a salátákat is, nem telít el, de jóllakottság érzetet ad!

Van egy olyan "megszakítésos" módszer is, hogy étkezés közben 10-15perc szünetet tartasz.

Ebben is van valami, mert nem fogsz zabálni, kiiktatod a "falánkság reflexet-ősi ösztönt" és rájössz, hogy sokkal kevesebb kaja is elég, de inkább gyakrabban fogyasztod, 4x-5x egy nap.

Pl.:

Eszel, felét elfogyasztottad az ebédednek. Megcsörren a telefon, beszélgetsz (10-15perc) és mire folytatnád az étkezést, rájössz, hogy már nem is vagy éhes, pedig a felét etted csak meg. Így indult el a tanulmány (a "kaja kóma" kivédésére és a bevitt táplálék magasabb szintű hasznosítására), egy szak-folyóiratban olvastam róla, próbáltam, bejött! :)


1.A. MEGFELELŐ FOLYADÉK BEVITEL-ez nagyon fontos, mert edzés közben is izzadsz, a testünk több,mint 75%-a víz és a víz segíti a felszívódást, az emésztést is.


2.NORMÁLIS EDZÉSTERV!!! És edzés közben magadra figyelj, ne a haverokkal beszélgess. Lehet azt is, de ne ez tegye ki az edzéseid nagy részét!

(ezt megint csak Neked kell tudni és kitapasztalni, hogy számodra melyik edzésterv a legjobb és a legoptimálisabb! Nekem pl. változott a testalkatom, nőttem, de csak egy ideig és megálltam. Aztán változott az életem, betoppant a leányzó és változott az edzéstervem is. Kipróbáltam az Ő edzési stílusát, apróbb változtatásokat végeztünk rajta, de döbbenetes eredményeket értem el. Egyéb okokból lement 15kg 1,5hét alatt.. Lassanként visszajött, de IZOMBÓL!

Kb.1 év alatt értem el azt, hogy elmondhatom, hogy 15kg izmot szedtem fel. Súlyom ugyan annyi, de nem úgy nézek ki, mint egy jóllakott napközis. Mindenki csodálkozik és a ruhatáram egy részét is le kellett cserélni! :)

Pedig, mindenki ellenzi, vagy elképed a heti 5-7 edzésemen, amit 30-50perc kardioval kezdek (kb.4km 10perc séta 20-30-perc futás és 10perc séta) és utána kb. 2óra edzés.

Nekem még is ez jött be és úgy érzem, hogy ez így jó! Minden izomcsoportnak külön napja van. Előtte egy napon két izomcsoportot mozgattam.

Ja?! És ezek mellett van heti 2x-3x 1óra Squash, nyáron bringa és ha úgy van kedvem futás is.


4.MEGFELELŐ ÉS ELEGENDŐ PIHENÉS, ALVÁS, RELAXÁCIÓ!

Napi 8óra lenne a normális és optimális. Ez megint személy és egyéniség függvénye, kinek mennyi az alvás igénye alapból!


5.MEGFELELŐ TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐK!

Ez egy érdekes Story..

Én pl. CSAK FEHÉRJÉT SZEDEK!

Volt pár próbálkozás a Creatin-nal is, de azzal nem zavarsz sok vizet.

Jó, jó és jobb, mint a semmi, de..ahogy jön, úgy megy. Lehet az, hogy sok volt az én kardióm a Creatin mellé és kiizzadtam a megkötendő vizet is? Passz..

Kipróbáltam a BioTechet..pl.többé biztos nem veszek, pedig vannak akik ódákat zengenek róla!

Kinek mi jön be! (szerintem ezért a pénzért, vagy kicsivel többért kapsz SOKKAL jobbat is! Továbbá több pénzt elszórunk felesleges dolgokra, de ebből legalább minőséget vegyünk! Elvégre ebből akarjuk építeni a testünket, IZOMZATUNKAT!? )

Ott van pl. a Scitec. ISZONYATOSAN FINOM AZ ÍZE! Ez is olyan volt, hogy egy darabig nőttem tőle, de utána stagnáltam..

Jól oldódik, finom, de Ők a lóvét erre költik.

Vagy ott van pl. a Twinlab. Ő már nem oldódik olyan jól..kb.3-al többször kell összerázni, mint a Scitec-et, de hatásilag jobbnak bizonyult nekem.

Jobban "betöltötte" az izomzatot! Én napi 3-4 alkalommal fogyasztottam.

Reggel, délben, edzés előtt,1-2órával, vagy/és edzés után közvetlenül, majd esetleg lefekvés előtt.

Próbáltam ezt a Pro Mix-et is, ami elvileg 6órán keresztül szívódik fel és 3 féle fehérjéből áll, de nyilván a kazein a legkevesebb benne (ez a 6órás felszívódású és a legdrágábbik fehérjék közé tartozik, pl túróban is ez van..), de nem is a mennyiséget firtatták, hanem a meglétét a termékben! Valószínű, hogy a nagy része szója, mert az a legolcsóbb!

Nem volt rossz, nem volt rossz, de nagyon nagy visszalépés a Twinlab-hoz képest.

Reagált rá a szervezetem és jól is, de azt vettem észre, hogy nem adta azt az érzetet és nem adta azt amit a Twinlab!

NEKEM! Aztán biztos vannak sokan, akiknek igen! Tény, ár-mennyiség arányában jó! De ne keverjük az ár-értéket, az ár-mennyiséggel! :)

Majd kipróbáltam egy másikat is, Power Track névre hallgat, abból is a sokak álltal ellenzett Soy!

Nem vártam tőle túl sokat, inkább a kíváncsiság hajtott, de annyira ajánlgatta egy versenyző srác, aki nagyon benne van a dologban, hogy azt mondtam kipróbálom!

Ő a vércsoportom miatt ajánlotta ezt a terméket!

KOMOLYAN, BIZTOS, HOGY VAN BENNE VALAMI! Be kell vallani, jobban teljesített, mint vártam! Ár ÉRTÉK arányban abszolúte jó volt!

Vettem már termékeket ennek a 2x-3x-osáért és fele ennyire nem teljesítettek!

Majd jött egy olyan,amit mindenki elismer, a BSN!

Talán az egyik legdrágább, mert kimondottan nem olcsó SAJNOS!!! (Remélem ők is olvassák és tesznek ellene, hogy földi halandóknak is elérhetőbb legyen! :) )

Az első 2,5kg-os dobozzal kaptam ajándékba, hogy itt van, próbáld ki!

Úgy gondolom megértettem, hogy miért kerül annyiba és mi az amire azt mondják, hogy ha minőségi anyagot akarsz és jó hatást, akkor az pénzbe kerül, mert drágább az előállítása és az anyagköltsége is!

Nekem DÖBBENETES volt!

NAGYON BEJÖTT!

Azóta inkább áldozok rá! (Figyelni kell az akciókat is, most is van többfelé -30%!) Komolyan ajánlott! De ne is próbáljuk összehasonlítani (BOCSÁNAT MINDENKITŐL) holmi Scitec, vagy BioTech-el!

Ez olyan lenne, mintha az Opel Corsa-t és a BMW Shark-ot hasonlítanám össze! Nem egy kategória!


DE NYILVÁN, EGY TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐ SEM HAT ÚGY, HA NEM MEGFELELŐ A TÁPLÁLKOZÁS, NEM MEGFELELŐ A PIHENÉS ÉS NEM MEGFELELŐ A LELKI ÁLLAPOT! Ezen utóbbi rengeteget tud dobni az egészen!


6.SZURI!

Többen ajánlották nekem, többfélét, de sosem éltem vele, így ez lesz a legrövidebb..

A Kedvesem mindig azt mondta, hogy mivel ez HOBBY és NEM A PÉNZÉRT CSINÁLJUK, így MINEK?!

És igaza volt.

Sokakat láttam, akiknek potencia problémákat okozott, máj elégtelenséget, vagy vese gondokat, szétrepedt a bőrük a hirtelen növekedéstől, stb..

Úgy látom (és az elmesélt tapasztalataik alapján), hogy HIRTELEN és DRASZTIKUSAN kb.1hónap alatt fel tudnak szedni kb.6-8kg szín izmot!

Ez nagyon kecsegtető, de a bőr nem tud olyan gyorsan nőni, továbbá nagyon megterheli a szervezetet.

De mivel itt kúrákról van szó, ezért "tól-ig" tart, utána szünet.

És mondjuk 1hónapos kúra alatt feljön ideális esetben 8kg, abból ami valóban meg is marad 3kg.

Pláne, ha egyszer abbahagyod! Sokan csak azért csinálják,mert már nem merik abbahagyni.

Megfelelő életmóddal (táplálkozás, EDZÉSTERV, fehérje és PIHENÉS), szerintem Te is el tudod érni ezt! Ha úgy érzed keress fel több szakembert (Lehetőleg ne önjelölt szakembereket, bár ebből van több sajna!), hallgasd meg a tanácsaikat, véleményeiket! EZ A LEGJOBB! TANULSZ BELŐLE! És alakítsd ki a számodra legmegfelelőbbet mindenből! FIGYELJ MAGADRA! (edzésen is!)

Nem raklám, de ha gondolod, keresd fel www.arrakis.hu -t Szabó Attila(70/299-5902). Csak jót tudok mondani róla, Ő mondta, hogy felesleges megvennem 18-ért azt ami nem hat, ha nekem a 8-as jobban felszívódik és jobban hat! És ért is hozzá! :)

Ha pedig szurin gondolkoznál minden képpen, akkor nézz utána a Béta Ekdiszteron-nak.

Vélemények és tapasztalatok itt is megoszlanak, MÉG NEM PRÓBÁLTAM!!! Amiket viszont láttam, jók!

Nyílván ez is akkor hat leginkább-igazán, ha a többi feltétel is adott. Itt viszont, minden képpen érdemes egy jobb minőségű fehérjét fogyasztani!

(Twinlab, BSN).


Remélem sikerült segítenem valamelyest!


Szép napot!

2011. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsánat..

Japmas voltam! :)

2011. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt érdekes volt, de ez egy "fogyipor" tehát a tömegnövelésről írt egész oldal nekem sajna nem hasznos, de azért örülök, hogy vetted a fáradtságot és ennyit körmöltél!
2011. jan. 27. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én sem tapasztaltam semmi éhségcsökkentő hatást, edzés után viszont jól jön a fehérje. A furcsa szájíz sztem a benne lévő fehérjének tudható be.
2011. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!