Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech shake-ről vélemények,...

Biotech shake-ről vélemények, aki használta? Jó, bevált? Mennyibe kerül egy hónapra kb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 15:33
 1/7 clint ***** válasza:

a fogyókúrás shakere gondolsz???

A nőknek általában nagyon jól beválik, sokat vesznek.

Van egy kis étvágyelnyomó hatása, és nagyon finom...

A scitecnél is van hasonló, de a tescoban, auchanban olcsóbban megveszed ugyanazt más dobozban.

2010. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
ja elfelejtettem, hát kb 3 doboz minimum egy hónapra...
2010. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek nem fogyasztószerek, csak biztosítanak egy egészséges táplálkozást sok fehérjével. Tehát arra jó, hogy gyorsan kész van és olcsóbb, mint egy adag főtétel.


Kb. 5000 Ft egy hónapra nekem 1-2 naponta egy adag.

2010. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
étvágyelnyomásban is segít, ugyhogy igencsak nem olyan mint a sima étel...
2010. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azért nyomja el az étvágyat, mert sok vízzel viszed be. Aki sokat iszik annak telítődik a gyomra...nincs benne semmi olyan szer, ami csökkentené az étvágyat!
2010. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 clint ***** válasza:
100%
rengeteg élelmi rostot tartalmaz, amit kifejezetten emiatt raknak bele... Kb 4 éve foglalkozom biotech termékek eladásával, asszem jobban tudom mik a visszajelzések.
2010. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én pedig fogyasztottam; nem csak foglalkoztam Vele! (:

és semmi.. hiába edzés program; diéta.. többet értem vele ha nem ittam és megettem egy csirkét salátával.. ezt is rányomják az emberre hogy milyen jòl lesz Tőle ettől a szertől leszel az aki mert mástòl nem éred el!! a reklám mögé kell nézni.. valaki nagyon gazdag abbòl hhogy átmossa az emberek agyát a löttyével! (:

2016. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!