Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » HOODIA Spray ajánlatos naponta...

Patri100 kérdése:

HOODIA Spray ajánlatos naponta evés előtt 1 szer be fújni egy 11 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
11 éves gyereknek semmi ilyet ne fújogassanak.
2011. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én saját magamnak se fújnám be, nemhogy a gyerekemnek.

Elég szomorú, ha a 11 évesnek fogyókúráznia kell. Ez a szülő hibája és felelőssége, ha a rossz táplálkozási szokások miatt hízott el. Egyrészt példamutatás, másrészt meg egyszerűen nem kell megvenni neki, amit ne egyen. Mégiscsak 11 éves.

Ha meg betegség miatt hízott el, pláne a szülő dolga, hogy gyógyuljon meg.

Hogy a mozgás fontosságát ne is említsem.

Csodaszerek nincsenek, és szégyellje magát az a szülő, aki engedi addig fajulni a dolgokat, amikor már ilyesmire kell gondolni.

A szeretet nem azt jelenti, hogy megadsz neki minden szart, amitől elhízik, hanem azt, hogy lelkileg és testileg is egészséges, erős felnőttet nevelsz belőle.

2011. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi szükség arra, hogy ilyen mérgeket adagolj egy gyereknek. Elég szomorú, hogyha egy szülő képes egy ilyen szart a gyerekébe fújni és várni a csodát ahelyett, hogy inkább egészséges életmódot teremtene. Én és a családom ugyan egészségesen élünk és éltünk is mindig, legalábbis igyekszünk, de sajnos mégis jönnek fel kilók, mert az egész család cukorbeteg. Én is felszedtem 10 kilót, úgyhogy mentem is orvoshoz (endokrinológus), hogy mitől jött fel 2 hónap alatt ennyi. Hát kiderült nálam is a betegség. De kötelezően járnom kell edzésekre mozogni a saját egészségem érdekében és diétát kell örökre tartanom + gyogyi és ezek azok, amik segítenek, nem a fogyasztószerek.

Ha túlsúlyos a gyereked, akkor inkább vizsgáltasd ki, hogy van-e valami baja, mert a betegségre akkor még jobban oda kell figyelni és nem spray-vel fújogatni, nem fog tőle lefogyni. Írasd be valahova sportolni. :)

2011. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez a spray nálunk még elég uj dolog.Felnöttként is elöbb utánajrnék hogy nincsenek e mellékhatásai.Fiatal gyereknek semmi esetre sem adnék.El kell vinni kivizsgáltatni,egyik ismerösöm elvitte a gyerekét és adtak neki tanácsokat és azota lefogyott a gyerek 5-10 kilot,az orvos 12 kilo töbletet állapitott meg am egy ovodásnál elég sok.kicsit változtatni kelett az étrenden és máris fogyott.Be kell iratni valami sportra is ami érdekli,egy kis lány ismerös jött hozzánk edzeni kick boxra de nálunk nem fogyott le,mert inkább formálodott,elment kézizni és igazán szép csaj lett belőle.
2011. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

*Felnöttként is elöbb utánajrnék hogy nincsenek e mellékhatásai.


Minden ilyennek van mellékhatása. De érdekes módon ezzel csak a normál testalkatú emberek vannak tisztában.

2011. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ezt a kérdést egy 11 éves lány küldte és én voltam de az anyám nemis engedi mert azt mondja nem egésséges
2011. jan. 15. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj drága életem, ilyen eszedbe se jusson! Édesanyádnak igaza van. Inkább sportolj valamit.
2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a válaszokból is láthatod, hogy mennyire igaza van anyukádnak
2011. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!