Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott mar le valaki fogyaszt...

Fogyott mar le valaki fogyaszto tablettaktol (kapszulaktol, poroktol. )?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy onmagukban ezek altalaban sz*art sem ernek, de gondoltam hatha van kivetel. Varom a tapasztalatokat!
2011. febr. 22. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Dr Chen Patika Szűztea Forte kapszula. Mivel serkenti az anyagcserét, sokat kakilsz pisilsz, így használ. De a vizet, amit kihajt, pótolni kell.
2011. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam Bíró Ica 2. dupla szériákkal, dupla súlyzókkal, és Norbi első könyvében leírt diéta mellett a ReForm használt. Állat! Viszont gondolj arra is, hogy semmit sem adnak ingyen az életben, mindennek megvan az ára! Muszáj befolyásolnia dolgokat ahhoz, hogy hatni tudjon. Ja, és EU-ból származó a jó, nekem az USÁ-ból való nem hatott már, azt mondták, mert ott nem ellenőrzik, tényleg benne van-e, amit ráírtak.
2011. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és a ReForm a Scitec Nutrition terméke. Ha keresnéd.
2011. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Poroktól fogytam már. 87,2-ről indultam, 3 hét nagy nehézségek árán alatt lementem 83,8-ra. Hihetetlenül boldog voltam! Aztán mivel már nem volt rá többtízerer ft-om, abbahagytam a porozgatást. Aminek a következménye az lett, hogy pár hét múlva már 90 kg voltam. Másfél hete odafigyelek arra, hogy mikor mennyit eszek, ma reggel 86,9 voltam.

(Komolyan mondom, én egy csomó diétát kipróbáltam, mindig szenvedtem, kínlódtam, éheztem, mindenféle vackot megettem, megittam, mert azt írták a dobozára, hogy fogyni fogok tőle. Néha fogytam is 4-5 kilót, ami után 8-9 jött vissza. Ha csak egyszer valaki fejbevágott volna annyival, hogy "figyelj már oda arra, hogy mit eszel!", és komolyan is vettem volna, már rég sovány lennék. Én nem tudtam, hogy ilyen egyszerű normális étrenddel fogyni... Másfél hét alatt lement 3 kiló. Remélem tudom tartani.)

2011. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Ird mar le legyszi, hogy milyen kajakat eszel, hogy elkezdtel fogyni. Csak mert en Angliaban elek es itt nezegettem mar kulonbozo dietakat vagyis nem is eppen azok, csak egeszseges etrend, de nem szeretem az angol kajakat, mert sok benne a thai, indiai, olasz...nem tetszik a fuszerezes, martasok...a magyaros izeket , legalabbis fuszerezest szeretem, ezert kivancsi lennek otthon miket tudtal osszeallitani. Koszi!
2011. febr. 25. 02:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó vagyok.

Bemásolom azt, amit egy másik helyre írtam, ha nem gond. :) Ebben magyaros ízek annyira nincsenek, legfeljebb a körözött... Én ezeket ettem az elmúlt két hétben.


Az egész úgy kezdődött, hogy két hete hétvégén nálam volt két barátnőm, és az egyikük csinált pár képet, és hát majdnem elbőgtem magam a látványtól, hogy mennyire kövér vagyok (akkor voltam kb. 90 kg.). A másik barátnőm pedig már évek óta fogyózik, most már nagyon csinos, de figyel is arra, hogy mit eszik. Mikor látta, hogy mennyire el vagyok kenődve (nagyon aranyos volt tőle), azt mondta, hogy "nem fér bele a táskájába" az abonett (hozott magának kaját a hétvégére), így otthagyta nálunk a konyhában. Kis célzás. :) Akkor megfogadtam, hogy visszafogom magam. A párom 130 kg-ról lefogyott 5 hónap alatt 112-re úgy, hogy nem mozgott semmit, csak a kaját mértékelte. Ezt próbálom most én is csinálni. Elkezdtem abonettet enni, puffasztott riszt, salátákat, kinyomtattam magamnak a netről a kaját szénhidrát és fehérje táblázatát, próbálok figyelni arra, hogy minél több legyen a bevitt fehérje, és minél kevesebb a szénhidrát. 6 óra után már egyáltalán nem eszem. Reggelire pulyka/csirkemellsonka zöldségekkel, puffasztott rizzsel vagy abonettel, vagy kukoricapehely joghurttal, de ma pl. körözöttet ettem sovány túróból. Ebédre a munkahelyemen eszek egy paradicsomos halkonzervet pufirizzsel, vagy valamilyen gyümölcsöt (ez általában banán, amiről tudom, hogy nem a legjobb a fogyókúrázóknak, de ezt legalább nem kell megmosni, és nem ragad tőle a kezem, mint pl. a narancstól...), vagy hozok valami salátát. Meleg kaját csak vacsira eszem, igyekszem ezt még 6 előtt megenni. Tudom, a virslit (mint bizonytalan eredetű húskészítményt) is szidják, mert kevés benne a fehérje, de engem laktat, ezt eszem zöldségekkel, salátával, vagy pl. ettem rántott gombát is salátával, stb. Próbálok figyelni arra, hogy változatos legyen (bár még csak két hete csinálom), mert tudom, hogy ha már unnám ezeket a kajákat, akkor elcsábulnék, és ennék bármit, amit találok. Nagyon motivál az a fotó, amin annyira dagadt vagyok. Nem akarok az az ember én lenni! Tudom, hogy erős vagyok, úgyhogy ki kell tartanom. A munkahelyem közelében van egy update bolt, ott vettem magamnak két kakaóscsigát is, mert már nagyon kívántam a péksütit. Szerintem nem volt rossz, sőt, bár a kollégáim hülyére cikiztek vele. :) Nem baj. Amúgy rengeteg vizet iszom, napi 3-3,5 litert, és mivel már csak napi egy kávét iszom, és azt is cukorral (csak úgy megy), áttértem a koffein miatt a light kólára. Ebből talán még nem lesz baj... :) Ma reggel amúgy 87,4 voltam, de holnap ha minden igaz, meg fog jönni. Így a jelek szerint ez a menzesz "csak" fél kilót dobott rám az amúgy szokásos 1-2 kg helyett. Utána remélem folytatódik a normális fogyós ütem, nagyon szeretnék már 80 kg alatt lenni!

Sok kitartást kívánok mindenkinek!

2011. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Tovabbi sikeres dietazast kivanok! :-)
2011. febr. 26. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!