Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan készítmény, ami a...

Van olyan készítmény, ami a Reductil tabletta hatását produkálja?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam a Reductiltól és tartottam is a súlyom, míg várandós nem lettem. Szülés után sikerült ismét elhíznom gondoltam sebaj majd ismét Reductil lesz a segítségemre,de már nem lehet kapni.Ismer valaki hasonló hatóanyaggal rendelkező készítményt, amit még lehet vásárolni?

Köszönöm a válaszokat!

Köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg Zenslim művésznéven szerezhető be ugyanaz a hatóanyag, de van egy Adipex nevű gyógyszer is, teljesen ugyanazzal a hatással és mellékhatásokkal, csak egy kicsit más hatóanyaggal.

Magyarországon már egyiket sem forgalmazzák (nyilván nem véletlenül, mivel igen károsak lehetnek), de nem illegális, internetről rendelni lehet, fél perc Google és találni fogsz. De alaposan gondold meg, hogy megéri-e. Tartós fogyás csak életmódváltással jöhet össze, az ilyen tabletták tényleg kiváló étvágycsökkentők, és ugyan segíthetnek "megszokni" egy radikálisan új étrendet, de a többség bizony visszahízik.

2011. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 9. 21:27
 3/3 anonim válasza:
Adipex
2011. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!