Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 hoodia + fogamzásgátló?

P57 hoodia + fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Aki szedett már hoodiát, és mellette fogamzásgátlót is az írja már le a tapasztalatát...

én 2hete szedem a hoodiát, eddig semmi gondom nem volt, viszont most fogamzásgátló mellett 1héttel hamarabb megjött a menzeszem, mint kellett volna. ez pedig furcsa, mert több mint egy éve szedek fogamzásgátlót, és eddig mindig pontosan jött meg. Nemtudom, hogy a kettőnek van-e köze egymáshoz, a nőgyógyászom azt mondta,hogy nem ismeri ezt a fogyasztószert, igy semmi biztosat nem tud mondani, de elképzelhető, hogy gyengíti a fogamzásgátló hatását... :(

előfordult már valakinél ez?


2011. márc. 4. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi csaj az érdekelne, hogy fogytál a hoodiától?
2011. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, eddig két hét alatt 3,5kilót sikerült fogynom..
2011. márc. 7. 20:08
 3/11 anonim válasza:
Szia! Azóta történt valami? Mert ez a kérdés bennem is megfogalmazódott, most rendeltem meg. Amikor elkezdtem a fogamzásgátlót szedni, nekem azt mondták hogy utána csak 4 óra elteltével igyak alkoholt (ha iszok) és más gyógyszert is akkor vegyek be. Ha esetleg nem mentél el orvoshoz akkor ha gondolod próbáld meg így, én így akarom. Remélem nem lesz semmi gond!
2011. márc. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál, kérdeztem, hogy mitől lehet hogy hamarabb jött meg.. és mondta hogy ez előfordul, ne aggódjak, de ha legközelebb is igy lesz akkor feltétlenül szóljak! kérdeztem, hogy nem lehet-e köze a hoodiához, hát mondta, hogy ő nem ismeri ezeket a szereket, nem tudja az összetételét, de szerinte ez nem gyengíti a fogamzásgátló hatását, max akkor, ha gyakran megy tőle a hasam (mert akkor nem tud a fog.gátló felszívódni) de nekem egyszer sem ment... :)

jah igen, én is úgy szedem ezeket, hogy a fogamzásgátlót este, a hoodiát meg reggel.. nem mertem egymás után..

hát remélem semmi gond nem lesz...

2011. márc. 11. 10:20
 5/11 anonim válasza:

Szia!

Én most vettem ilyet, és azt olvastam, hogy megzavarhatja a ciklust, a benne lévő fitoösztrogéntől.

2011. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ajjajj :/ de az, hogy meg zavarja a ciklust, az azt is jelenti, hogy befolyásolja a fogamzásgátló hatását? esetleg az is előfordulhat hogy nem hat? :(
2011. ápr. 3. 20:45
 7/11 anonim válasza:

Hát én azt nem hiszem...A növényi ösztrogén szerintem nem befolyásolja a fogamzásgátló hatását, hiszen az általában vagy progeszteront, vagy ösztorgént tartalmaz.

De az orvos erre biztosabb választ ad!

Vannak oldalak, ahol online kérdezhetsz:

[link]

2011. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A két hét alatt leadott több mint 3 kiló boríthatja a ciklust fogamzásgátló mellett. Én a 90 napos diéta közben tapasztaltam ilyet, pedig én lassan 10 éve szedek fogamzásgátlót és eddig nem volt panasz. A dokimat felhívtam, ő mondta, hogy a "hirtelen" fogyás okozhatja.
2011. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nadi84 válasza:
Szia! Mi lett a vége a Hoodiás sztoridnak? Én is most vagyok az első üveg végén, és nekem is egy héttel korábban jött meg, de én nem szedek fogamzásgátlót. Kíváncsi vagyok miért van ez.
2011. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem a hoodiát, a 04-19 20:47-es vagyok. :)

Fogamzásgátló mellett az elején pecsételő vérzésem volt, aztán mikor meg kellett volna jönnie nem jött meg. Nekem ne mondja senki, hogy nincs mellékhatása! Ennek ellenére szedem, mert nagyon bevált!

2011. máj. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!