Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szauna masszásöv segít a...

Szauna masszásöv segít a fogyásban/tényleg feszesít? Vélemény vagy tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. márc. 13. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam egy hétig használt, utánna semmi

sőt még jól elégettem a hasamat vele.

2011. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem nincsen tapasztalatom az ilyenekkel kapcsolatban, tehát még nem használtam egyiket sem, viszont egy kis logikával ki lehet következtetni, hogy használ-e. A masszázsöv az nem csinál mást, csak masszíroz, nincsen izommunka közben, pedig a zsírégetésnek ez a kulcsa. A szaunaöv szintén nem hatásos, mert oké hogy hővel dolgozik, ami azért kell a zsírégetéshez, de önmagában ez vajmi kevés. Ennyi erővel akár ki is fekhetnénk napozni, és már fogynánk is lefelé. :)

Ez a szaunaöv pedig nem csinál mást, mint kihajtja a vizet a bőr alól, és az izmokból. Utóbbi nem a legegészségesebb, hiszen az izmok kétharmada víz, így nemhogy feszesebbek nem leszünk, hanem pont hogy még plöttyedtebb és laposabb lesz a fizikumunk. Összegezve tehát: ha fogyni valamint feszesedni szeretnél, ahhoz két dolog kell. Helyes étrend, és edzés. Az ilyen "beszedsz kettőt és egy hét múlva 8 kiló minusz" típusú kajlikat meg tessék elfelejteni. Ha sikerül is leadnod valamilyen csoda folytán 8 kilót egy hét alatt (amit azért megnéznék kinek sikerül :D), akkor biztos lehetsz benne, hogy a legjobb esetben is a 8 elvesztett kilóból 7 biztosan izom lesz. És akkor megint csak visszakanyarodtunk oda, hogy nemhogy feszesebb nem leszel, hanem csak löttyedtebb.

Remélem tudtam segíteni, és azt azért leszögezném, hogy azért benne van a pakliban, hogy ezek mégis hatásosak lehetnek. Viszont a legfontosabb, hogy ha működnek is, akkor sem ezektől, hanem az edzéstől és a kajálástól kell várni az eredményt. Az ilyen segédeszközök és a zsírégetők maximum egy kis pluszt adhatnak.

2011. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek-és persze lebeszéltek :D
2011. márc. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!