Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adiponix superwell-el tapaszta...

Adiponix superwell-el tapasztalat? Most vettem és kíváncsi lennék rátok is!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettek egy doboz adiponix superwell-t és kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van vele kapcsolatban!


2011. máj. 9. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

Az ég világon semmit sem ér normális diéta és mozgás nélkül.

De enélkül is lehet ám fogyni...

2011. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a diéta meglesz, meg a mozgás is hozzá, csak gondoltam plusszba jó lenne egy kis segítség a fogyáshoz! Nem kéne sok! Max 10 kg.
2011. máj. 9. 16:45
 3/14 anonim válasza:

Szia!

És eddig hogy használ? Én azt hallottam, h a 2., de inkább a 3. doboz után lesz csak látszat. Te mikor szeded be evés előtt, vagy után? Mert nem találtam erről semmit. Ma fogom kezdeni és kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.Előre is köszi:)

2011. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szia! még csak pár napja kezdtem, mert előtte méregtelenítettem! Reggel és este kell 1-1 db! Még sok változást nem látok! :) Ha lenne neked is tapasztalatod, néha írhatnál a kérdéshez! Kíváncsi lennék, hogy te is hogy haladsz?!
2011. máj. 19. 11:07
 5/14 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is elkezdtem szedni ezt a terméket, és az éhségem leminimalizálta.

Eddig mindig éhes voltam, mindemellett tele is voltam.

Jelenleg nem eszem annyit.

Mindemellett a fogamzásgátlóm is leváltottam egy vízhajtós tablettára.

Az eredményt majd leírom.

2011. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
sziasztok! Na hogy vagytok? Én szedem rendesen, nekiálltam futni meg bicajozni is, de még 1 kiló se ment le! Előny annyi, h nekem sincs már farkasétvágyam! Remélem le tudom adni azt a 6-7 kilót mielőbb!
2011. máj. 25. 20:42
 7/14 anonim válasza:
én tegnap vettem be előszőr.Eddig: reggel nem éreztem magam éhesnek, pedig előző nap 6-kor ettem. + magamtól felkelltem 8 -kor 7 óra alvással (máskor 10-12 órát alszom, ha nem ébresztenek) Ez is a adiponix hatása volna?
2011. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szia! Az éhség érzet nálam is eltűnt, de lehet hogy ez a nyár miatt is van! Alvás nálam is ilyen volt, de csak az első 1-2 napban! Többiek, hogyan álltok??
2011. jún. 10. 19:16
 9/14 anonim válasza:

Sziasztok.Én ma fogok venni és majd megírom hogy én hogy haladok.Rólam annyit hogy 3 hete elkezdtem inni a t.d-át.Csak egy dobozzal vettem,mert kíváncsi voltam hogy hat-e egyáltalán.5 napig kellett inni,reggel meg este és ebédelni lehetett csak 600 kalóriát.5 nap alatt(persze tornával)lement 4 kiló.azóta 2 hét elteltével,tartom azt a súlyt ami lement de azóta hiába diétázom és keményen tornázom nem megy le egy kiló sem:(

Azért gondoltam hogy elkezdem szedni és itt a patikába nálunk csak 2000 ft.(akciós).A t.d-a azért nem megy mert már 7500 ft és azt nagyon soknak tartom.Írjatok már légyszi arról hogy van-e valamilyen mellékhatása(hasmenés...stb).Köszi előre is sziasztok

2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én hétfő óta szedem, 1 nap csak kétszer eszem, nem azért mert nem akarok enni, hanem mert nem bírok, nincs étvágyam ami jó. Mérlegre még nem álltam, de az úszógumimból biztos ment le, mert a mellényem ami eddig szorított a derekamnál, most már nem szorít :D Amellett hogy tornázom, megpróbálom a kenyeret és a lisztet kiszorítani az étrendemből. Nekem eddig nagyon tetszik a hatása :)
2011. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!