Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a különbség Norbi update-s...

Mi a különbség Norbi update-s termékei és a hagyományos diabetikus készítmények között?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A Norbi-update sokkal drágább. Ott nem a termékért fizetsz ennyit, hanem a márkáért.
2011. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Rajtuk van Norbi fényképe :D:D
2011. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha-ha! Az első kettőt én is tudom! De ezeken kívül??? Győzzön már meg valaki, hogy miért a norbis cuccokat vegyem?
2011. márc. 30. 11:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A diabetikus termékek cukorbetegeknek készülnek. A norbis update párizsi, meg ugyanolyan párizsi, mint bármelyik más, csak rá van írva, hogy update 1,2,3 stb. Ami azoknak jó, akik lusták megtanulni a táplálkozás fortélyait, és inkább fizetnek azért, hogy valaki megmondja nekik, mit mikor lehet, ahelyett, hogy megtanulnák maguktól.
2011. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez tényleg így van. Én azért kérdeztem, mert állítólag pl. a norbis lisztből sokkal alacsonyabb szénhidráttartalmú ételeket lehet készíteni. De vajon megéri-e (egészségileg) műlisztet, műcukrot stb. venni?
2011. márc. 30. 11:59
 6/17 anonim válasza:
A diabetikus készítmények gyakran sokkal több cukrot tartalmaznak, mint az eredeti édességek, hogy édesebb, finomabb legyen az ízük. A Norbi-s termékeket viszont nem ismerem.:)
2011. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megvenned, miért győznélek meg?

Viszont: a diabetikus cuccokat nem fogyókúrázóknak gyártják, hanem cukorbetegeknek. Attól, hogy nincs benne cukor, kalória bőven, és ugyanúgy hízlal, mint a cukros.


A cukorbetegeknek csak a szénhidrátot kell kerülni, a kalóriákat nem. A fogyókúrázóknak meg mindkettőt. Ez a különbség.

2011. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

*A diabetikus készítmények gyakran sokkal több cukrot tartalmaznak, mint az eredeti édességek, hogy édesebb, finomabb legyen az ízük.


Még jó, hogy nem így van, mert belehalnának a cukorbetegek! Zsírból tartalmaznak többet, nem cukorból. És az édesítőtől édesek.

2011. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondom, hogy nem ismerek egyetlen komolyan sportoló embert sem, aki norbis mókákat venne/enne. Viszont mindegyikük megtanult táplálkozni.

Csökkentett ilyen-olyan tartalom... értem én. De sarkítsuk kicsit a dolgot. Tegyük fel, hogy a liszt sz@r. Én speciel a csökkentett sz@r tartalomra sem vagyok kíváncsi, mert attól még sz@r marad :) Nem eszem lisztet, finomított cukrokat, zsíros húsokat stb. Kockás a hasam, egészséges vagyok, és még életemben nem vettem semmi norbis mókát. Ráadásul ha ő a példa, akkor konkrétan sírnék, ha úgy néznék ki, mint ő :)

De ezek a termékek nem is nekünk lettek kitalálva. Lusta 100-200 kilós embereknek, akik életükben nem mozogtak, és nem tudják mi a különbség a kalóriabomba, és a levélbomba között. Gőzük nincs a táplálkozásról, és a sportról. Na ha ők elkezdenek csak annyit is változtatni, hogy a cupákos körömpörköltet nem éjjel egykor eszik, hanem reggel, mert a "nóbi ászondtá, hogy áz ápdét nyóc, oszt reggöl köll ennyi" na ők már ennyitől is fogyni fognak. Nekem nem szint az, hogy egy 100 kilós nő lesz 90. Neki viszont, aki még életében nem volt annyi, csak 6.-os korában, ez nagy eredmény, és a Norbi lesz az istene, és még az ápdét dolgokat is isteníteni fogja...


Erről szól ez az egész.

2011. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Bocsánat, több zsírt tartalmaznak a diabetikus termékek.:D
2011. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!