Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek ez a Norbi fele...

Szerintetek ez a Norbi fele UPDATE-es dolog mukodik, tenyleg nem csak blablablaa?

Figyelt kérdés
csak mert.. nalunk nincs, es en kivancsi lennek hogy ha valaki mar probalta vagy evett mar milyen?! es hasznaal?
2011. júl. 9. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
annyira használ, hogy jól kiürül a hasad, vékonyabbnak gondolod magad, de nem, csak jól "kisz@rt@d" magad. Plusz folyton büdös tőle a szád, mert enni nem lehet, fogat hiába mosol, mert a gyomor szag jön. 3. nap után undorod lesz az egész shake-től. semmivel sem különb, mint egy 1000 Ft-os (6X olcsóbb), hasonlítsd össze az összetevőket, ugyan az, nagyjából arányokban is megegyezik! Nekem meg akkor nem volt annyi eszem, mikor ezért a szemétért kidobtam 8000 Ft-ot :)
2011. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem bejött, szeretem, 11-12 kilót fogytam már, pedig nem tartom be 100%-osan. Párom a szájszagomra sem panaszkodott :D:D:D ami szerintem vicces volt jót nevettem :D:D ha nem viccnek szántad is. Engem kicsit sem érdekel ki mit mond a Norbiról nekem az számít, hogy sokan észreveszik már, hogy vékonyabb vagyok pedig még egy 20-as simán van rajtam... nem muszáj megvenni a méregdrága termékeit elég ha otthon betartod a szabályokat... én mondjuk sok mindent veszek a pékségbe mert szeretem pl a lekvárt a kenyeret (már nem is tudok megenni másmilyen) tarhonyát ilyesmiket :)
2011. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Működik, de én nem nagyon veszek norbis termékeket. Amikor kb. 7 éve kiadta az első könyveit szó sem volt semmiféle szénhidrátcsökkentett csodalisztes termékekről, meg update kakaós csigákról. A normális alapanyagokat, összetevőket (húsok, gyümölcsök, tésztafélék stb) kódokba sorolta és ennyi. Én ezt veszem figyelembe és eszerint étkezem.


Amióta megjelentek a termékei, a teljes kiőrlésű kenyér is átkerült a 3as kódba, ami eddig 2es volt. Ugyanez van a krumplival, rizzsel is. Érdekes, előtte is működött...


Néha amúgy veszek valamit a boltjukban, de ez elég ritka.

2011. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga az update működik, hiszen a 3-as kaják azok, amik minden diéta tilt: üdítők, chipsek, kenyér, sütemények stb.

Viszont a kalóriákat nem kell számolnod, annyi egyes kódú kaját ehetsz, amennyit csak akarsz. 2-eset mértékkel. Én 2008-ban fogytam ezzel a módszerrel több, mint 10 kilót, de Update termékek nélkül. talán egyszer vettem Update jégkrémet, meg párszor jó estét szeletet (nem tudom, ezek vannak-e még), de ezekkel az update sütikkel, kenyérrel nem telíteném magam.

2011. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, amugy en neztem a sutiket hat oolyan jol neznek kii.. s azon gondolkodtam vajon az izuk is jo, vagy... csk a szemnek ilyen fincsi :) ugye nalunk ilyen nincsen, de ha majd elmegyek oda biztos megkostolom .. es koszonom megegyszer :)
2011. júl. 9. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!