Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a különbség Norbi update-s...

Mi a különbség Norbi update-s termékei és a hagyományos diabetikus készítmények között?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"A norbis update párizsi, meg ugyanolyan párizsi, mint bármelyik más, csak rá van írva, hogy update 1,2,3 stb. Ami azoknak jó, akik lusták megtanulni a táplálkozás fortélyait, és inkább fizetnek azért, hogy valaki megmondja nekik, mit mikor lehet, ahelyett, hogy megtanulnák maguktól."


ennyi! a lustaság miatt az emberek komoly összegeket hajlandóak fizetni (lásd mindenféle hülye fogyasztótabletták), amikor meg zöldséget, gyümölcsöt, kondibérletet, futócipőt stb. kéne venni, akkor meg hirtelen nincs pénz. (ezt általánosságban írtam).

2011. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

*nem ismerek egyetlen komolyan sportoló embert sem, aki norbis mókákat venne/enne.


Én meg nem ismerek kövér komolyan sportoló embert.


*De ezek a termékek nem is nekünk lettek kitalálva. Nekem nem szint az, hogy egy 100 kilós nő lesz 90.


Elhiszem, de ezzel nem segítettél a kérdezőnek. Olvasd újra a kérdést, és próbáld meg értelmezni!

különbség - update - diabetikus

Igaz, amit írtál, csak baromira nem érdekel senkit, mit eszel, és szerinted miért sz*r az update.

2011. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

*a lustaság miatt az emberek komoly összegeket hajlandóak fizetni


Ez sem tartozik ugyan a kérdéshez, de ebben sem látom a problémát. Ha volt pénze meghízni (kóla, nasi, zaba), akkor legyen pénze lefogyni is.

2011. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

1. Szerintem érdemes elolvasni a könyvét talán egy kis segítségnek (amit könyvtárból is ki lehet venni, nem csak a boltban megvenni)

2. Nekem van konkrétan ismerősöm, aki az ő módszerével fogyott, és ez elég meggyőző volt számomra.

3. Az Update márkajelzésű dolgok tényleg sokkal drágábbak, így esetleg van egy más módszer. Érdemes a termékeken olvasni az összetételekről, és egyből el tudod dönteni, hogy akarsz-e belőle venni, vagy nem. Én úgy gondolom, hogy egy teljes kiőrlésű, vagy graham lisztet ha megveszek egy nagy áruházláncban sokkal olcsóbban, nem hiszem, hogy attól olyan sokkal többet érne a Norbi lisztje (annak ugyan nem ismerem az összetételét). Van viszont olyan termék, amit eszem ágába sem lesz levenni a polcról. Eddig néha vettünk pl. egy bizonyos savóitalt, ami elvileg egészséges, és szokták ajánlani, fogyókúrázóknak, de épp tegnap olvastam az oldalán, hogy tartalmaz aszpartamot. Hát ennyit a figyelésről.:( Mindig akad valami. Sajnos azonban az embernek sokszor a pénztárcája megszabja, hogy mit ehet, és mit nem.

2011. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
"Ha volt pénze meghízni (kóla, nasi, zaba), akkor legyen pénze lefogyni is." <<-- Bocs, de nem erről van szó. Láttam, hogy Norbinál a gyerekei is ilyen kajákat esznek és érdekel, hogy valóban egészséges-e ez az életmód? Megnéztem a termékei árát és majdnem hanyatt estem. Ezért is érdekelt a különbség ezek között és a diabetikus ételek között. Vajon ez az egész nem csak egy hatalmas parasztvakítás a nagy üzlet reményében? Egyébként én könnyen hízok, de az állandó önkontroll miatt nem is vennék sem fogyasztó bogyókat, sem más vackot. És a bicajom is hajtom ezerrel. :))
2011. márc. 30. 13:39
 16/17 anonim ***** válasza:

akkor a kérdésedre tényleg csak az a megoldás, ha szépen összeveted az összetevők és tápanyagtartalom alapján a kajákat. én soha nem veszek update cuccokat, csak az alapanyagokat frissen, aztán én főzöm meg, ebben bízom meg a leginkább.


sokan mondják, hogy működik az egész, úgyhogy lehet benne valami, de szerintem sokkal olcsóbb, ha valaki összeállít magának egy normális étrendet a maga által készített egészséges kajákból. csak éppen (ahogy előttem is írták páran) valakinek elég kényelmes megoldás, ha kap egy komplett útmutatót az étkezéshez, ahelyett, hogy maga nézne utána.

2011. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a diabetikus cuccokban meg édesítőszer és sok más nem természetes anyag van ami fogyókúrához nem jó mert azokis hizlalnak és egészségtelenek
2011. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!