Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Érdeklödöm ki szedett adipex-e...

Érdeklödöm ki szedett adipex-et? és milyen eredményeket ért el. Én 3. napon tartok kitartóan. Várom válaszaitokat ágica

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mihez kell a kitartás? :)
2011. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy ne hagyjam abba!!
2011. szept. 17. 12:17
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

De mit?:)

Az adipex elvileg arra való hogy elvegye az éhségérzetedet. Nem vette el? Akkor hulla felesleges az a bogyó,simán magatól is meg tudnád állni hogy ne egyél össze vissza kalóriadús ételeket.


Ha meg annyira hatásos,akkor ugye most nem vagy éhes,teljesen jól érzed magad ,minden király. Akkor mit kellene abbahagyni? Teljesen felesleges a cucc,max csak pszihésen hat hogy húú most akkor te bevetted a fogyibogyit és akkor bírom,fogyok és nem vagyok éhes.


De hogy ne csak ugassak,én is szedtem az adipexet 3hétig. Kívántam a kaját,de bennem volt az hogy na most bevettem ezt a cuccot és hatnia kéne,csak ezért nem ettem,nem pedig a bogyó miatt. Voltak mellékhatások is pl,kávét és a sportot,vagy bármit amit megemeli a pulzusomat el kellet felejtenem mert, hirtelen megdobogtatta a szívemet és többször is összeestem,szívritmus zavarom volt.

Hihetetlenül agresszív lettem és indulatos. Az alvás is nehézkesen ment,ezért még ingerültebb voltam.

Mivel erősen vízhajtó hatású, 20percenkét wc,dolgozni sem tudtam miatta normálisan.

A 3hét alatt 3,5kilót adtam le a súlyomból,aminek a nagy része víz volt ,ugye a vízhajtó hatás miatt. 3. hét után befejeztem mert elegem lett a sok mellékhatásból,a koplalásnak köszönhetően persze visszahíztam a "leadott kilókat".

Erre rá 4hónapra elkezdtem a kalóriaszámlálást,figyeltem a magas fehérje bevitelre és sokat sportoltam.Az eredménye -26kg és jól érzem magam:)

2011. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Barátnőm épp a kardiológián tart tőle..majdnem leállt a szíve. Ne szedd.
2011. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 bix ***** válasza:

hmm ha nem kapcsolta ki teljesen az éhségérzeted akkor te is valami jól kis felütött vagy másolt szemetet kaptál a pénzedért:D gratulálok. megsúgom az igazi adit beveszed és rá se gondolsz a kajára. ez a lényege. nem kell küzdeni meg szenvedni mert nem is jut eszedbe kb. nem vagy éhes, hiperaktív vagy, mész mit a gép 24/7


kíváncsi vagyok mi van a tiédben:D mondjuk annyira nem...

sok sikert...


a lehető legrosszabb utat választottad de majd talán egyszer te is rájössz.

2011. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, tőlem hosszú és kimerítő választ kapsz.


Minden amfetaminszármazék, így az adipex is jelentősen csökkenti az étvágyat, és a bioboltos/dm-es/stb csodabogyóktól eltérően ez nem csak placebóhatás, hanem ténylegesen az agy éhségközpontjára (is) hat. Ha nem tapasztalsz ilyet, akkor vagy toleranciád alakult ki a hatóanyagra (ami nem valószínű, ha csak 3 napja szeded), vagy hamisítványt sóztak rád, esetleg az a fajta kényszervevő vagy, aki abszolut nulla éhségérzettel is folyton zabál.


Na de jöjjenek az érvek és ellenérvek egy füst alatt.


Pro:

- A fogyást ténylegesen elősegíti, hiszen a mozgásigényt növeli, megdolgoztatja a szívet, elűzi az éhséget, a nassolás iránti vágyat. Ha (és CSAK akkor, ha) fehérjedús, normálisan kiszámolt étrendet tartasz mellette és esetleg sportolsz is, akkor zsírt is veszíthetsz a fogyás során, nem csak vizet és izmot (mint a felhasználók 99%-ka).


Kontra:

- A mellékhatások az elviselhetőtől (kissé megemelkedett pulzusszám, szájszárazság, alvási nehézségek) a súlyosakon át (durván magas pulzus és vérnyomás, heves szívdobogás, rosszullét, mentális/pszichés zavarok, kiszáradás) az életveszélyesig terjednek (szívelégtelenség).

- Mint minden gyógyszer, ez is csak kúraszerűen, legfeljebb 2-3 hónapig szedhető (de ennek a közepe vagy végefelé már nagyon valószínű, hogy kialakul a tolerancia, tehát jelentősen lecsökken a hatás azonos mennyiségtől, tehát ha nem növeled a dózist). Amint abbahagyod, teljes gőzzel visszajön az étvágy, visszaáll a szívritmus és a pulzus, lejjebb hagy a mozgásigény. Szóval, utána mi lesz? Megsúgom: a fogyás utáni súlytartás közel ugyanolyan nehéz, mint a fogyás maga. A használók túlnyomó többsége pár hónapon belül visszaszedi a leadott kilókat, vagy annak nagyrészét, esetenként pedig (ha koplalt a gyógyszer mellett) még többet is (jojó effektus). Ha nem váltasz életmódot, akkor csak ideiglenes megoldást kínál a szer.


Egy tévhitről:

Mielőtt valaki ideírná, nem igaz, hogy illegális lenne vagy hogy betiltották volna, egyszerűen nem forgalmazzák hazánkban, nincs törzskönyvezve, és nem kapható (elméletben egy orvos felírhatná, gyakorlatban nem tudnád hol kiváltani, ezért van ez a külföldről, netről rendelgetés).


Összvélemény:

Saját felelősségre én azt mondom, mindenki azt tesz, amit akar. Ha komolyan tervezed, hogy életmódot váltasz, akkor kezdő rúgásnak akár jól is jöhet, a hiányzó akaraterő pótlásaként, amíg megszokod az új étrendet, az új ízvilágot és leszoksz a káros kajákról. De ne várj csodát a cucctól, a legtöbbeknél sokkal több kárt okoz, mint hasznot (ahogy írta is fentebb pár kommentelő). Amint valamelyik mellékhatás durvulni kezd, hagyd abba - azonnal! Az életeddel nem éri meg játszani. Nehéz megsaccolni, kinél mi lesz az eredmény, de ha alapból alacsony a pulzusod és a vérnyomásod és sok vizet fogyasztasz, valószínűleg kevésbé rizikós a gyógyszer. Ha viszont eleve magas pulzusszámmal, vérnyomással vagy bármilyen szív-érrendszeri problémával küzdesz, akkor komolyan életveszélyes.


A végére jöjjön a kért személyes tapasztalat:

Én szedtem. Használt, először persze hülyén csináltam (koplalás, izomvesztés), aztán konkrétan életmódváltás elkezdéséhez, a szokások átalakításához használtam mankóként. Nem híztam vissza, az említett életmódváltás miatt, sőt, a fogyás az abbahagyás után is folytatódott. Nagyon nem vagyok rá büszke, hogy éltem ilyesmivel, hisz saját akaratgyengeségem ékes bizonyítéka.

Nekem alapjáraton vészesen alacsony a vérnyomásom és rendszerint olyan lomha a pulzusom, mint az őszi légy, így a mellékhatások közül "csupán" az örökös szájszárazság és az álmatlanság gyötört (de azok viszont nagyon).


A döntés a tiéd.

Remélem segítettem.

2011. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én nem irtam egy szóval sem hogy nem érzem a hatását,vagy hogy kivánnám az ételt.

Pont ellenkezőleg.

Én a kitartóan.:szóval az én szemem elött lebegő cél elérését értettem.

De én az eredményekről érdeklödtem más emberektől,és nem a kritikát vártam.

Köszönöm

2011. szept. 17. 16:25
 8/19 A kérdező kommentje:

sirályhojsza ,?

Köszönöm,hogy irtál sok mindenben igazad van.

aranyos vagy!

2011. szept. 17. 16:28
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia, megint én (a kérdőjel minek? ez a felhasználónevem :))

"De én az eredményekről érdeklödtem más emberektől"

Akkor írok azért pár konkrétabb eredményt is.


Novemberben kezdtem el szedni, akkor kb 61 kg voltam 167-168 centihez, sajnos ez nagyrészt nem izom, hanem biza háj volt.

Az első hónapban volt a leglátványosabb az eredmény, pont a koplalás miatt, ezt eléggé bánom, hiszen elég sok izmot vesztettem. Utána kis szünetet tartottam, és nekiálltam az életmódváltásnak, de mivel persze azonnal akartam belevágni, átformálni az egész étrendemet, elkerülendő a "majd holnaptól" szindrómát, ez nehezebben ment, mint előtte gondoltam, én pedig sajnos túlságosan a szokásaim rabja vagyok.

Újra szedni kezdtem, de addigra már tájékozódtam a helyes étkezés hogyanjairól és mikéntjeiről, és így "csalósan" ugyan (éhségérzet és szenvedés nélkül), de szép fokozatosan belevágtam egy normális diétába. Januárig, vagy talán februárig szedtem ezt az adagot, a végefelé már kezdett kialakulni a tolerancia, de mire a kúrám végetért, az új szokásaim kialakultak, megbarátkoztam az új ízekkel, kikísérleteztem miket lehet diétásan, könnyen és minimális erőbefektetéssel összehozni - és ezt az életmódot folytattam továbbra is. A gyógyszerek befejezése után, (január/február) már kb. 55 kilót mutatott a mérleg. Innentől - segédeszközök nélkül - lassabban azaz (végre egészséges mértékben), de folytatódott a fogyás, nyár elejére elértem az eredetileg célszámként kitűzött szép, kerek 50-est.


(Tudom, hogy ez nagyon kevésnek tűnhet a magasságomhoz, de sajnos nem vagyok sportos testalkat, és szerencsétlen genetikai adottságaim miatt nekem lényegesen jobban áll a soványság, mint a "normál" testalkat - megjegyzem, ezzel az ismerőseim többsége is egyetért).


A súlyomat kis ingadozásokkal ugyan, de tartom, és amennyi kárt okoztam a kezdeti drasztikus fogyással, igyekeztem / igyekszem helyrehozni.


Tehát a tapasztalat inkább pozitív részemről, leszámítva a mellékhatásokat, amikről fentebb is írtam. Ennek ellenére tudom, hogy kirívó eset vagyok, az adipex-használók elsöprő többsége nem vált életmódot, veszélybe sorodja, vagy tönkrevágja magát, és kőkeményen visszahízik, így összességében nem igazán javaslom, de a döntés a tiéd. Csak okosan!

2011. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A:

Én május elejétől szedtem be másfél hónap alatt 20 szemet. Nálam semmi mellékhatás nem volt, mellette is jól aludtam, nem voltam idegesebb, és még csak szájszárazságom sem volt, mint másoknak gyakran.

Nekem elvette az étvágyamat, de a legjobb hatása az volt, hogy egyáltalán nem kívántam az édességet, pedig ez a legnagyobb problémám általában.

Én 157 cm vagyok, 62-ről indultam, és 56 lettem, vagyis 6 kilót fogytam.

Utána jött másfél hónap szünet, ekkor csak figyeltem arra mit eszek, nem jött vissza semmi, sőt, még 1 kiló lement.

Valóban a legnagyobb probléma, hogy a szedés befejezése után a legtöbb ember visszatér az eredeti rossz szokásaihoz, és csodálkoznak, hogy visszadagadnak, majd szidják az adipexet, hogy milyen szar.

Nyilván nem veszélytelen, mint egy gyógyszer sem, de ha valaki tudja, hogy mire figyeljen (elég folyadékbevitel, mellette nem iszom még halálra magam kávéval, ja, és nem szedem kettesével-hármassával, vagy hónapokon keresztül stb...), akkor azért a veszély jelentősen lecsökken.

Az, hogy valakinek pl. szívproblémája lesz miatta, nem feltétlenül az adipex miatt van, hanem valószínűleg előtte is megvolt már az a probléma, és az adipex ezt felszínre is hozza.

Ezért lehet kockázatos elkezdeni, hiszen azt senki nem tudja, hogy rejtve milyen betegség bújkálhat benne.


Van egy fórum, itt sok infót találhatsz, leginkább pro, de néha kontra is. :-)


[link]

2011. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!