Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Hoodia etvagycsokkento...

A Hoodia etvagycsokkento sprayt hasznalja valaki?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek rola ? Olyasmit hallottam a tv-ben h torokrakot is okozhat? Igazlehet ez ? Segitsetek probaljam ki ?
2011. ápr. 11. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves ingrid22!


Segítek!Ne próbáld ki!Még ha hatásos is,és csökkenti az étvágyat,attól még nem biztos,hogy amit megeszel,az egészséges...

Akaraterőre van szükség,le kell mondani a zsíros,cukros dolgokról...+sport+sok folyadék...


[link]

2011. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Lehet, hogy elveszi az étvágyadat, lehet, hogy nem (én őszintén szólva nem hiszem), de ettől még ugyanúgy kívánni fogod az ételt, a csokit, stb. Akaraterő kell.


Plusz, ha ilyen hírek keringenek róla, akkor meg főleg nem venném meg (egyébként nagyon kevés fogyókúrás szerben szabad megbízni, anyukám főnöke épp az intenzíven fekszik, mert leállt a veséje valamelyik fogyókúrás cucctól).


Gondolom elég drága is.Ezen a pénzen vegyél inkább magadnak egy csini ruhát és legyen az a motiváció a fogyáshoz, hogy jól mutasson rajtad.


Egyébként én észrevettem, hogy ha nagyon kívánom az édességet (nálam ez a gond) és elkezdek tornázni, mozogni, utána már nem kell, nem is esne jól más, csak a víz. :)

2011. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a jotanacsaitokat.

Enis sokkal szivesebben tornaznek de az a helyzet h cseppet sem vagyok kitarto tipus es ezert el is kezdem,par napig megy is aztan pedig feladom :(

2011. ápr. 11. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, én is így vagyok vele, de valamit valamiért, gondolj erre.
2011. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!