Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most megettem egy mars...

Ha most megettem egy mars csokit kb 200kcal és most egyből rápattanok a szobabiciklire és letekerek mondjuk 230kalóriát akkor azt a csokit el is égettem? Tehát azt az energiát használja fel a szervezetem?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyivel utánna kell ledolgozni,megeszem és egyből vagy várni kell pl 30percet? Vagy hogy van ez?
2011. szept. 23. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
38%
hát ez szánalmas, hogy lehet így élni... Oo
2011. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Honnan tudod te hogy hogy élek? Kérdeztem valamit,amire ha nem tudod a választ akkor nincs itt keresnivalód.

Ennyi!

2011. szept. 23. 10:04
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy, hogy honnan származó kalóriát égeted el? :) Tehát miért fontos, hogy pont azt a 200 kCal-t égessed, amit a csokival vittél be, miért ne azt, amit a reggelivel pl?
2011. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
lelkiismeret :/
2011. szept. 23. 10:44
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

jééézus... csajszi, lazíts egy kicsit, mert ha így állsz hozzá, a diéta után is sivár élet vár rád.

ha nem eszel meg semmi jót, akkor azért, ha néha megeszel egy csokit és utána napokig gyötör a lelkiismeret akkor azért, ha meg falási rohamod támad, mert diéta közben kicsit se figyeltél oda a tested igényeire, akkor visszahízol.

A nasit is bele lehet illeszteni az étrendbe, amennyiben máshonnan elveszed a kalóriát. Ami azt jelenti, hogy aznap kevesebb hasznos tápanyag kerül a szervezetedbe és talán picit éhesebb is leszel, de összességében nem hízol! pl. ha rizst akartál enni ebédre a húshoz, akkor helyette egyél párolt zöldséget, ha tk. kenyérrel akartál enni uzsira túrót, akkor edd azt is zöldséggel. ennyire egyszerű, nem kell azonnal pattanni a biciklire, mert 1 naptól, de pláne 1 alkalomtól nem fogsz elhízni. ha rendszeres, akkor meg úgyis mindegy, hisz nem töltheted a fél életed a biciklin...


mozogj minden másnap intenzíven, csinálj intervallumos edzéseket, és akkor meg se fog kottyanni 1 csoki heti 1x. Nem az a lényeg, hogy egyes alkalmakkor mit eszel, hanem hogy összességében tudod-e tartani a diétát. Ha igen, akkor 1 csoki nem oszt, nem szoroz.

2011. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs időm előkeresni azt az újságot, de lehet felesleges is lenne, ha nem tudsz szerbül, de idén olvastam egy szerbiai egészség-magazinban egy olyan professzor tollából, aki számos külföldi egyetemen is tanít, hogy az egyik dolog, amit minden nap kéne fogyasztani, az a fekete csoki. A Mars csoki nyilván nem fekete csokoládé, de azért pánikra, bűntudatra semmi szükség!
2011. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
262 kalória van benne. ami legalább 1 óra szobabicigli.
2011. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igazából már nem fogyózok,mert elértem a kívánt súlyt. Csak mostanában annyi szülinap,névnap tortázások és sütizések lesznek hogy az előttük lévő hetet még próbálnám "fogyisan" eltölteni.

Csak jó lenne tudni hogy ezzel most megsemmisítem e azt a csokit vagy sem.

2011. szept. 23. 11:22
 9/21 A kérdező kommentje:
212kcal van ráírva a csomagolásra. Egy óra alatt meg én kb.600kcalt szoktam elégetni akár bicózok,akár futok akár elliptikus trénerezek,mert intenzíven és magas ellenállással csinálom.
2011. szept. 23. 11:25
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, mégis utána néztem, szóval Vujadin Mujovic, azt állítja, hogy amit minden nap kellene enni, azok a következők: foghagyma, zöld tea, fekete csokoládé és fekete áfonya. ☺
2011. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!