Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek 1 hónap alatt így...

Izééékeh11 kérdése:

Szerintetek 1 hónap alatt így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Hány kg-t fogyhatok úgy,ha 1 hónapig úgy eszek,hogy pl. hétfőn eggelire eszek egy fél szelet vajas keyeret tejjel,ebédre meg pl. egy salátát,vagy brmit,amiben nincsen hús,vacsorára meg mongyuk egyalmát.Aztán kedden egész nap csak vizet iszok,hogy kitisztuljon a gyamrom,aztán szerdán olyasmi mint hétfőn,és így tovább,hogy minden 2. naopn csak vizet iszok?

13L


2011. ápr. 24. 11:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
jahh igen és azt kihagytam hogy minden nap megcsinálok mongyuk 100 felülést ?
2011. ápr. 24. 11:21
 2/22 anonim ***** válasza:
inkább heti 3-4 alkalommal 1 órás edzés és akkor csak az édességeket és a nassolnivalót kell visszafogni és máris jó alakod lesz pár hónapon belül.
2011. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de az biztos, hogy lebetegszel.
2011. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
miért betegednék meg ?
2011. ápr. 24. 12:20
 5/22 anonim ***** válasza:
Mert éhezteted magad, és a töredékét eszed annak, amire egy fejlődő szervezetnek szüksége volna.
2011. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
hát de mostmár tök mindegy,mert eddig csak csokin meg nasikon éltem mert anyámék sose csinálnak olyan kajákat amiket én szeretek,úgyhogy eddigis egészségtelenül éltem ....
2011. ápr. 24. 12:53
 7/22 anonim ***** válasza:

"hát de mostmár tök mindegy,mert eddig csak csokin meg nasikon éltem mert anyámék sose csinálnak olyan kajákat amiket én szeretek,úgyhogy eddigis egészségtelenül éltem ...."


- És akkor egy hónap múlva ugyanitt folytatnád?

2011. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Gizike! Atomreaktorhoz sem úgy nyúlunk hozzá, hogy gőzünk nincs róla hogy működik!!! Ahogy ott sem találnád el csak úgy vaktában, hogy melyik műszert kell lecserélni, úgy lefogyni sem fogsz hasraütésszerű idiótaságokkal...


Felülés nem fogyaszt, kenyeret, tejet, vajat zsírcsökkentő diéta alatt nem eszünk, fehérjét viszont igen, az viszont nálad teljesen hiányzik. Napi 5-6 kis étkezés kell, egy alma nem étkezés, csak víz ivás degenerált baromság... folytassam????


Meg kéne tanulni, hogy működnek a dolgok...

2011. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
háhh fura,nővérem meg pont csinálta azta 90 napos diétát és neki is volt olyan hogy vasárnap meg egész nap csak vizet ihatott .... szahl annyira nem baromság :P
2011. ápr. 24. 16:59
 10/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én 14 éves lány vagyok.Én lefogytam 75 kgról 60 kilóra,és most elképesztő szép alakom van!! 3 hónap alatt.

És én azt csináltam,hogy nem ettem nasit(első héten baromi nehéz megállni,de utána már nem is kívánod).És egy napi kajám ez volt:

reggeli: tea és 3 tojásból tükörtojás

ebéd: menza koszt :D

vacsora: hal és rizs (6-7 óra után egy falatot se egyél,csak gyümölcsöt,joghurtot)

és ha bármikor megéheztem a kajálások között,v nasiznom kellett,almát meg narancsot ettem.(bármit ehetsz,csak banánt ne nagyon)

napi 45 percig kocogtam(nem kell hajtani,lényeg h ne állj meg,ugyanis 30 perc után kezdődik el a zsírlebontás,mert addig bontja a testedben a cukrokat,onnantól már csak zsírt égetsz)Tehát lényeg,hogy az első 30 percben intenzíven mozogj,utána csinálhatod tovább a futást,de felüléseket is csinálhatsz,bár futás a leghatékonyabb.

Igyál napi 3 liter VIZET.Ne igyál cukros üdítőket,valamint ne egyél kenyeret sem,meg nasit se.

HIDD el,hogy nincs más módja a fogyásnak.Tartós is nagyon.(ha egész nap csak vizet iszol,kétszer annyit szedsz fel a második napon,hidd el velem is ez volt).

Meg ez a folyadék diéta csak kórosan elhízottaknak jó,orvosi felügyelet alatt.Kérlek,kövesd utasításaimat,és a siker nem marad el.Kitartás :)

2011. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!