Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 4 napja használom a Hoodia...

4 napja használom a Hoodia spray-t, ma egész nap éhes vagyok, miért?

Figyelt kérdés
Nem csökkentenie kell az étvágyat? Eddig nem voltam ilyen éhes.
2011. máj. 4. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert felesleges reklám az egész. És mert az étvágyat csökkenteni állati egészségtelen.

Az éhség a tested egészséges,normális reakciója,én nem is értem,hogy tudtok ilyesmiket megvenni,meg használni.

Ha éhes vagy,akkor enni kell, nyilván nem egy fél lovat,de gyümölcsöktől meg zöldségektől nem fogsz meghízni...szerintem dobd a kukába ezt az izét,semmi értelme nincs. akaraterő, az ingyen van! és félre ne értsd,mert nem rosszindulatból mondtam.

2011. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, ilyen izét én se vennék. Ki tudja mi van benne?

Inkább felére csökkenteném azt az ételt amit amúgy is megennék. És több folyadékot innék, ezáltal kitölti a gyomrom. Ha mégis megéheznék elrágcsálnék egy abonettet vagy egy almát.

2011. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Körülöttem pár embernek bevállt, én nem vagyok elhízva, csak az éhségérzetet akartam csökkenteni, nem normális, ha egy ember állandóan éhes. Amúgy egyáltalán nem eszem sokat, és sok folyadékot is iszom!
2011. máj. 4. 11:59
 4/5 Bugtard ***** válasza:
100%
ajánlom a lifenetworkon (tv csatorna) a Fogyassz le! c. műsort. Sok hasznos információt és gyakorlatot leshetsz el belőle. Pl: sokat kell inni, rostok, lépcsőzés magasabbra = fenékformálás... most komolyan...
2011. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. máj. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!