Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia vagy Acai Berry?...

Hoodia vagy Acai Berry? Melyik a hatásosabb, illetve melyik hatásos egyáltalán?

Figyelt kérdés
Az emésztést rendbehozzák?
2011. máj. 4. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

mire hatásos? arra, hogy csóróvá tegyen? mert arra igen...

fogyásra? NEM. akkor nem lennének kövér emberek.

2011. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem, hogy hülyének nézzenek, csak ha valaki próbálta esetleg valamelyiket, akkor mi a tapasztalata :)
2011. máj. 4. 18:23
 3/6 anonim válasza:

Én egyiket sem használom.

Pár hete kezdtem el fogyózni, és én is felszerelkeztem hasonló szerekkel: vettem koreai fenyőmag-tablettát+zsírégető tablettát. Ezekre elköltöttem kb 5.000 ft-ot.

A tablettáktól vártam a megoldást. Elvileg most sem szabadna éhesnek lennem, meg egy csomó zsírnak kellett volna már lemennie rólam, de nem így történt:)

Jótanács: ha valaki évekig ész nélkül felfal mindent, ami az útjába kerül, akkor ne várjon eredményt a "csodaszerektől". Az egyetlen mesterséges megoldás, amiben én hiszek, az a zsírleszívás. Akinek erre nincs pénze, annak marad az egészséges táplálkozás, és a sok mozgás. Ez sokkal nehezebb megoldás, de sajnos nem megy másképp.

A Hoodia árából meg vegyél magadnak egy csinos ruhát, azzal többre mész:)))

2011. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
diéta, és rendszeres testmozgás! ezek a szerek lófaszt sem érnek. gondolkodásmódodat kell megváltoztatnod. ha ilyen szertől fogysz le utána egyből vissza is fogod hízni.
2011. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hoodia p57-tel fogytam masfel honap alatt 10 kilot es nem mozogtam mellette. Akik azt mondjak kamu,azok ki sem probaltak,vagy a gagyit vettek belole! :)
2011. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a hoodia szart sem ért. nekem az adipex volt a tuti. de csak kb 3 napig szedtem, mert csak a kezdő löket hiányzott. hajrá hajrá! :)
2013. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!