Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 15 évesen szabad cefamadart...

15 évesen szabad cefamadart szedni? Van valakinek pozitiv tapasztalata?

Figyelt kérdés

van rajtam kb 5kiló felesleg amit sehogy sem tudok leadni.. Nehogy félre értsetek rendszeresen sportolok,(tenisz) és mindenhova biciklivel járok mert nincs kocsink. Próbálkoztam a fogyókúrával de nem bírtam. Most pedig próbálok legalább egészségesen táplálkozni. 166cm vagyok és 55-56kg. Az is lehet hogy ez így leírva nem sok,viszont csak a combomra és a fenekemre hízok. Szeretnék nyárra magabiztosabb lenni. Bármilyen ötletet, tanácsot szívesen fogadok, viszont értelmetlen beszólásokkal légyszi hagyjatok.

Köszönöm szépen :)


2011. máj. 5. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha valami értelmetlen és baromi káros, akkor az a cefamadar szedés 15 évesen. Az, hogy "mindenhogy próbáltad" az nem igaz. Egyféleképpen kell csinálni, és az egy tökéletesen összerakott étrend.


Tudod a kérdésed olyan, mintha elromlana a kocsim, én meg itt leírnám, hogy nem indul, és hát már mindent megpróbáltam... leszereltem a kereket, berúgtam az ablakokat, meghúztam a csavarokat, lenulláztam a km órát... de semmi :)))

Nem vagyok autószerelő. Annak az esélye, hogy így beletrafálok pont abba ami az autóm baja... nos vajmi kevés.

Így van ez a diétázással. Érteni kell hozzá. Anélkül egy életen át lehet "próbálkozni". Semmi eredménye nem lesz.


A kajálás a lényeg, azon múlik minden. Ha van egy jól összerakott étrended, akkor simán leadod azt az 5 kilót.

2011. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!