Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az Alcachofa de Laon-nal?

Figyelt kérdés
Működött már valakinek?
2011. szept. 19. 09:17
1 2
 1/12 bix ***** válasza:
100%

természetes anyagokból készült éhségcsökkentő, emésztéssegítő, zsírbontás gyorsító, méregtelenítő, plussz a wsteleshopnál kapható. csodálom hogy a rákot nem gyógyítja.


magában semmit nem hat ez fix, edzés és diéta mellé pedig fölösleges mert még ha tuti cucc lenne akkor is elhanyagolható mértékben tudna beleszólni bármibe is

2011. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt én is így gondolom :)

Az érdekelne, hogy valaki, aki már próbálta, mit tapasztalt.

2011. szept. 19. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam. Szűz teakapszula, magnéziummal jobban működött. Áráról ne is beszéljünk. Majd 20.000 forintért minimális hatás. -5kg/1 hónap, de nem erőfeszítés nélkül. Valószínűleg erőfeszítés nélkül is ezt hozta volna akkor azt mondom, hogy hatásos és azt is, hogy megéri. 30ml egy flaska, 14 flaska 10.000, minden további 14 8.000-be kerül. Ennyi pénzért nem érte meg. (Mondjuk én nekem ajándékba lett adva...) Visszahízás nélkül heti 1 kg-nál nem lehet több. 2kg-ért 10.000+diéta+edzés... ugyanmár!
2011. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Akkor még várunk az igazi "csodaszerre".

Azt tudom, hogy 2014-ben kijön egy DNS alapú fogyasztó tabletta, csak meg kell várni.

2011. okt. 5. 08:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

DNS alapú GLOBÁLIS fogyasztószer? Szerintem kizárt. Mármint dns-t nem módosíthatja egy tabletta. Hiába van térkép, hiába tudjuk mi hogyan működik, klónozni sem tudunk, két ok miatt ÉLETKPTELEN, de ebbe ne menjünk bele. Szerintem egyedi fogyasztószer lehet egyén DSN-e alapján, nem lehet az ok tökéletesen mindenkinél egyforma. Dns alapján talán megtudható majd, hogy milyen szokásos természetes/szintetikus és egyébb módon befolyásolható az illető szervezete egyedi mód a legideálisabban. Nem lesz olyan tabletta sem, amitől két fejünk nől majd, maximum ha műtéttel hozzárknak egyet, bár még csak dns azonos bőrt tudnak szaporítani. Nem fog egy tabletta új dns-sel rendelkező testet adni!

2011. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Nagyon szívesen felvilágosítalak a DNS alapú szerektől, amelyek NEM génmódosításokat végeznek, hanem a géncsoportok ki és bekapcsolásáért felelősek. Mivel már 2-féle szer létezik a piacon, melyeket használok is, (nincs két fejem:D) 100%-os sikerrel, elég nehezen hiszem el, hogy nem lesz DNS alapú fogyasztószer :)

Vitatkozni nem szeretnék, mivel nincs min vitatkozni ezzel kapcsolatban. Esetleg, ha szeretnél több információt erről a témáról, írj egy mélt.

2011. okt. 10. 06:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi az infót, mi leht az a kétféle szer...nem akarlak ezért nyaggatni! :)Elég nagy üzlet lenne egy végre hatásos szer. Ha lenne hatásos szer, nem is kellene neki reklám, maximum egy hivatalos internet oldal. Mindenhol ingyen reklámoznák, mert eladható téma. Ezt a génbekapcsolásosdit értem meg nemis. Mi van, ha valakinek pajzsmirigyével van gond és mi van azzal, aki pszichológiai okok miatt eszik, hogy a feszültségét levezzesse? Vajon ugyanaz a szer lenne neki hatásos? És mi van még milliónyi esettel ami miatt valakik kövér lehet? Szóval valóban lenne egy mindenki által hatásos szer? Van olyan eset is amikor valakinek a kövérsége eszköz(mondjuk nem akar a feleség szeretkezni a férjel, mert fél az újjabb gyermektől, szüléstől tudatalatt, stb. De van egyszerűbb példa is, amikor háríthatunk a kövérséggel, amikor valamit meg kellene tennünk, de a kövérség akadályoz bennünket). Ezt az eszközt is elvenné a szer? Biztos vagyok benne, hogy ez a népbetegség inkább lelki dolog. Így, ahogy én is, próbálkozok, majd lefogyok, de tudom, hogy mint mindig úgyis visszahízom, mert a lelkesedésnek vége, megnyugtat a kaja, pótolja az üresség érzését. Ha a lelki ok megvan(nálam megvan), még akkor sem tudok kilábalni belőle. Alkoholista is hiába ismeri be, hogy alkoholista és menekül a való világból, mert....még ez is kevés neki. Pszichológusok is túl kevesek ehhez, mert nem mondhatja meg helyetted a tutit. Na most ezek fényében kellene megoldást találni. Ha meg lesz és én jönnék rá, biztos Nobelt kapnék.. :D
2011. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia :)


Tényleg csak pár mondat a DNS alapú dolgokról, hogy értsd. Nem születik senki kövéren. Akkor még jól működnek a DNS csoportjaink. pl: Bőr öregedését szabályzó gépcsoportok jó példa lehet. Ahogy öregszünk, egyre inkább károsodnak azok a DNS csoportok, ami a szép sima bőrért felelős. Megjelennek a ráncok, dehidratáltság, elszíneződések, nem termelődik kollagén, elasztin, stb, és a bőrünk öreggé válik, szinte pergament szerű lesz. Ez azért van, mert amilyen gének működtek fiatalon, azok leálltak, és amik nem működtek, azok beindultak. Úgy képzeld el, mint egy keverőpultban vannak azok a csúszkák, és tökéletesen szól egy szimfónia. Aztán jön egy dilettáns, és összekuszálja a csúszkákat. Nos ezt az újrahangolást végzi el pl. ez a szer. Beindul minden olyan gén,ami nem működött, és ami nem kell, az lecsökken. Nem csak bőrön, már belső energiatárolóinkkal is meg lehet ezt tenni, ezek a mitokondriumok, illetve szív, tüdő, máj, potenciál újrahangolását is el lehet végezni.

Amióta tudom, hogy ezt már meg lehet tenni, nem ismerek fáradtságot, kimerültséget, nincsenek ráncok, száraz bőr, stb. Tényleg 20 évesnek érzem magam, pedig több mint a duplája vagyok :)

Mi van akkor, ha lelki okok vannak? Szerintem nem képes befolyásolni a szer hatását, hiszen nem fog több tápanyagot beengedni a szer, mint ami az életben maradáshoz szükséges. A szervi problémák valószínű, hogy más csoportba tartozik, de mivel szinte minden betegség 90-95%-ban hiánybetegségnek tudható be, így azt is kezelni lehet/kell.

És a Nobel díj :) Szerintem azt elcsakliztál előled :)))

2014-ben a piacon lesz a "cucc", én már nagyon nagyon várom :)

2011. okt. 11. 07:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Szívesen kötnék veled írásban egy megállapodást, hogy 10.000.000 Huf-ot adnék neked, ha így lenne és hatásos lenne az alkalmazása, minimum az esetek 80%-ában! Viszont te fizetnél nekem, ha nem így lenne. Nobel annyira nem érdekel. :D (Azért a lehetőséget nem zárom ki. Inkább drukkolj, hogy sikerüljön, attól még nem leszel szegényebb. Bár ezt sok magyar nem érzi így sajnos.)

Amúgy szerintem hajlamok vannak genetikában(lelki is)és környezeti hatások. Én 26 éves vagyok, elméletileg a génjeimnek tökéletesen kellene működniük, sportoló voltam 10 évig, most gondjaim vannak vele. Lelki hajlamot/jellemet nem tudja a szer megváltoztatni, ahogy mondtad, csak erősíteni tudja a működést. Értsd meg, hogy az emberek azért kövérek, mert eszköz nekik a kajálás, sőt néha maga a kövérség is! A zsír elraktározásának pedig ősifunkciója van. Van/volt olyan, hogy az életbenmaradáshoz szükség volt rá.

2011. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A megállapodásban benne vagyok :) Kezet rá!

Nézz utána, hogy mit is jelent az Epigenetika. Ebben van a megoldás.

Oly sok dologról kiderült már, hogy amit pszichés betegségnek tituláltak, kiderült, hogy hiánybetegség. Az, ha valami visszaépíti a kromoszóma lábakat, és köti a DNS láncokat, ma még futurisztikus :) Tudom. 80%-os működési arányra nem csak 10 millát tennék fel, de mivel belőlem az eddigi tapasztalat beszél, és 1-2 publikáció amit elolvastam, lehetek akár elfogult is. De nem vagyok! Kicsit bonyolultabb, értékesebb ez a téma annál, hogy itt győzködjük egymást tovább.

Nekem tapasztalataim vannak és némi háttérismeretem, Neked pedig elképzelésed. Én nem szeretnélek meggyőzni semmiről. Egy dolog biztos, hogy amint piacra dobják, Te is, és én is ki tudjuk próbálni :)

Az, hogy 26 éves vagy, és 10 évig sportoltál, kicsit sem jelenti azt, hogy Neked brutál egészségesnek kell lenned. Pont ellenkezőleg!!!

Nézz meg egy filmet,aminek az a címe, hogy Az élet elixirje. 25 perc. Akkor kicsit tisztábban látsz majd magaddal kapcsolatban is. Jutubon, videán fent van.

A fogadást továbbra is állom :)

2011. okt. 12. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!