Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ajánlanátok tényleg hatásos...

Ajánlanátok tényleg hatásos fogyasztó kapszulát vagy tablettát?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy a csodaszerekben bízom, hanem hogy nem tudok fogyni. Próbáltam már az Atkinst, Updatet, dietetikus által összeállított étrendet, de semmi sem használt. Egész nap meg se állok, folyton mozgok, emellett felüléseket csinálok és Leg Magicet használok, kb fél éve mindezt. 3kg-ot sikerült leadnom a 99-ből. A háziorvos felírhatna valamit, de azt mondja, a 99kg még nem sok, majd 120nál menjek vissza, akkor felírja. Légyszi írjatok olyat, amiről olvastátok, hallottátok, tapasztaltátok, hogy hatásos, meg az árát és hogy hol beszerezhető. De kérlek csak olyat, ami nem a bélférgeken alapszik! Előre is köszönöm!
2009. márc. 10. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Előre kérlek, hogy bocsáss meg, ez lehet egy kicsit sokkoló lesz számodra.

Amíg ilyen hülyeségekkel foglakozol ne is várj semmilyen eredményt se, mert ilyen hozzáállással telejesen reménytelen eset vagy. 1. Mindenki tud fogyni. 2. Amit mozgásnak hívsz (leg magic) az SEMMI, csak ablakon kidobott pénz. 3. A fogyáshoz és a diétához kitartásra van szükség, és egy szigorúan összeválogatott étrendre, ha semmivel se sikerült lefogyni akkor ezzel (is) van probléma.


Itt mindent megtalálsz a kezdetekhez: (számodra a 3. rész a legfontosabb) [link]

2009. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

adipex: elveszi az étvágyat elég hatásosan, fogyás rövid időn belül látványos. [link]


Egyébként, ha nem sietsz, márpedig miért sietnél, akkor valóban a diéta és mellette egy kis kardio edzés vagy bármilyen mozgásforma. Az orvosok szívesebben, sőt inkább ajánlják.

2009. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És a Reductil? Annyit hallani róla!
2009. márc. 16. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a fél életemet átfogyókúráztam, egy autó árát ráköltöttem étrendkiegészítőkre. Nem hatásosak annyira, mint reklámozzák, de mivel a túlsúly nagyban pszichés eredetű, ha hiszel valamelyikben (placebo hatás), akkor segyíteni fog. Én a fogyiszer-mániámmal annyit értem el, hogy pajzsmirigy-problémáim lettek. Orvosaim szerint ezek a szerek hormonokat is tartalmaznak, és évek alatt jól tönkretehetnek. pl engem. Ami szerintem a legjob, a tiszta levegő, sok gyümölcs és zöldség, és mozgás. Akármilyen. A szextől a konditeremig minden jó. Ha lehet ne kezdj el ilyeneket szedni....saját tapasztlatból mondom, mert megbosszulják magukat évek múlva...
2009. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit még javaslok, néha csak ásványvíz nap, és tisztító (NEM fogyasztó, azaz hashajtó!) tea!
2009. márc. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de hidd el, én már mindent próbáltam, ezt is,amit leírtál, de semmi hatásuk. Lehet először egy orvosi kivizsgálás kéne, mert lehet, hogy más a baj, ami miatt nem tudok fogyni.
2009. márc. 21. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!