Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétákat ajánlanátok,...

Milyen diétákat ajánlanátok, ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
A rendszeres mozgás megvan, csakmár hozzászokott a szervezetem, így a súlyom megállt. Kinek milyen diéta hatásos ilyen esetben?
2010. okt. 27. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos mértékű fogyás után normális hogy leáll a fogyás.Mivel már valószinűleg kevesebb a súlyfölösleged a fogyás is lelassul.

Próbálj az étkezéseiden változtatni.Kevesebb szénhidrátot egyél, és mellette szerintem valamilyen kardioedzés lenne ajánlott. Vagyis, izzadni, izzadni!

Semmiképpen ne keseredj el, próbálj napi 1200kcal-t bevinni a szerevzetedbe és figyel a sportra a mozgásra. Ne csináld mindennap ugyanazt, egyik nap fuss, másiknap tornázz, váltogasd a mozgásfajtákat hogy ne szokja meg a szervezeted és hogy ne legyen unalmas.

Sok sikert!

T

2010. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akár teljesen elhagyhatod a mozgást ha csak annyit eszel ahogy az első válaszoló írta ,1200 kalóriától már lefogysz úgyis ha semmit nem tornázol.
2010. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezzel azért vitatkoznék. én 1200-1300kcal-lal fogyóztam és nem volt az olyan gyors. Szerintem nagyon is egészséges ütemben fogytam.
2010. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És milyen ütemben fogsz visszahízni, 1200 kalóriás?


Kérdező, diétázni a betegek szoktak.

Akik fogyni akarnak, max. fogyókúráznak, de minden, ami "kúra", vagyis ideiglenes - az felesleges és hatástalan. Én az egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozást javaslom, de azt véglegesen.

2010. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd én 90kgról fogytam 65re. 4 évvel ezelőtt. Egy dkg-ot nem hiztam vissza.

De az életem a mozgás. Én először fogyóztam majd életmódot váltottam.Nem mindenki egyforma, nekem ez vállt be.

2010. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)

Én is váltottam életmódot, mert lefogytam 25 kilót, csak szerintem a szervezetem annyira hozzászokott, hogy úgy érzem, már ezzel nem érek el további eredményeket. A mozgás lételemem, de viszont azon ahogy írtátok, változtatni fogok, hátha az segít.

Kedves 9:38-as. Nem hiszem hogy van értelme a szavakat kiforgatni.

2010. okt. 27. 10:24
 7/10 anonim ***** válasza:

A diétát úgy ahogy van nem ajánlom. Az intervallum edzést viszont igen. Sokkolni kell a szervezetet, hogy sokáig tartson, és sok energiát eméssszn fel a helyreállítás.

Ezért állhatott le a súlyod:

[link]

2010. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, elolvastam. Be is jelentkeztem estére egy jó kis "kidöglesztő" edzésre.. :)
2010. okt. 27. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha pontosabban fogalmaznál a kérdésben, talán nem éreznéd úgy, hogy kiforgatják a szavaidat. Ha leírod mindazt, amit a kommentedben (mióta csinálod, hogyan), akkor egészen mást válaszoltam volna.

A kérdésedből kb. az jön le, hogy eddig sportoltál és ugyanúgy ettél, mint korábban, de most elhatároztad, hogy valami eszetlen koplalásba szeretnél kezdeni. Erről rajtad kívül senki nem tehet...

2010. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreértettük egymást ezek szerint..
2010. okt. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!