Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vagy Hoodia? Tapasztalo...

Adipex vagy Hoodia? Tapasztalokat várnék. Kérem, hogy csak írjon, aki próbálta.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az Adipexet próbáltam, nem volt velem semmi problémám. Szerintem más fogyókúrás készítményekhez képest egész jó árban van. Étvágyat csökkenti, a mozgáshoz maximális erőt ad. 175 cm vagyok 2 hónap alatt 85 kg-ról lefogytam 74 kg-ra. Ezalatt az idő alatt 30 szem Adit szedtem be, szóval nem minden nap szedtem, tartottam szüneteket. Van még 20 szemem, azzal elérem a vágyott súlyt.
2011. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Ezt sosem fogom megérteni!!! Azért mert Te, Kedves Utolsó (és mindenki aki még csak ezután fogja osztani itt az észt), le tudtál fogyni úgy, hogy csak egészségesen ettél és mozogtál, vagy netán életedben nem volt rajtad egy deka felesleg sem, az jogosít fel arra, hogy másokat kritizálj.

A kérdés más, ha nem értesz egyet ilyenfajta bogyók beszedésével, ne is gyitsd meg! Adj olyannak tanácsot aki azt kérdezi milyen egészséges reggelit készítsen holnap magának, mert szeretne 40 kg-ot fogyni.

2011. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves 11:11-es!Szerinted,ha úgy is le tudnék fogyni,ahogy te írod,és velem együtt még jó pár sorstárs,akkor beszedném/beszednénk?Azt kértem,azok írjanak,akiknek van tapasztalata.Neked van?Mert ha igen,akkor a kérdésre válaszolj...
2011. máj. 31. 11:26
 4/15 anonim válasza:
0%
11.11-nek van igaza. És nyugodtan szidhattok engem is. Akaraterő és kitartás. Barátnőm 98 kg-ról 65 kg-ra tudott fogyni ezen két dolog segítségével. Csodaszerek nélkül....
2011. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Adipexszel leadtam hat kilót, aztán - jóval lassabban - sima egészséges étkezéssel, minden csodabogyó nélkül még ötöt.

A mellékhatások elég pocsékak, nálam a szájszárazság és az álmatlanság okozott bajokat, de tényleg hatásos. Max. másfél-két hónap után azonban kialakul a tolerancia, és nem hat többé a gyógyszer, ilyenkor érdemes abbahagyni, ennyi idő alatt meg lehet szokni a közben kialakított diétás étrendet.


Hogy én minek szedtem? Mert egyik napról a másikra totálisan átszervezni az étkezési szokásokat, kiiktatni az egyszerű szénhidrátokat és egy életre könnyes búcsút inteni a hízlaló falatoknak nem olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik, az új étrendet is meg kell szokni valahogy, és nekem úgy könyebben ment, hogy nem volt hatalmas étvágyam közben, és főleg, hogy nem kívántam az édeset, stb.


Annyiban nem mondd hülyeséget a második, hogy az étrenden véglegesen változtatni kell, de úgy tényleg örökre, életmódváltás. Kinek ilyen mankókkal, kinek anélkül, de ezt muszáj.

2011. máj. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A 11:11-esnek és a fentebbi hsz-nek van igaza, annak ellenére mondom ezt, hogy kipróbáltam az Adipexet, a hoodiát és még több mást is. Először is nekem az Adipex brutális mellékhatásokat okozott, akkor álltam le vele, mikor valami rejtélyes hasi görccsel bevitt a párom a sürgősségire. Sosem derült ki az oka, de a doki, akinek beszéltem az Adipexről, azt mondta, egészségileg oké vagyok, úgyhogy valószínűleg az volt... Ijesztő eset. A Hoodia pedig szimplán borzalmas volt és nem használt (teszem hozzá, az Adipex alatt 4 kilót fogytam, de az a gyanúm, hogy Adipex nélkül is lement volna).

Pluszban mindkettő drága volt.

Na ezek után félredobtam mindent, és azt mondtam, akkor lefogyok máshogy, de az egészségemet nem dobom sutba. Kértem a párom, hogy segítsen, támogasson. Elkezdtünk együtt futni járni, eleinte iszonyat volt, plusz együtt álltunk át egy másmilyen étrendre. Nem álltatok senkit, egy olyan nassgépnek, mint én, iszonyatosan nehéz volt átállni, de most, 2 évvel az esetek után 20 kilóval könnyebb vagyok (8 hónap alatt ment le), és egészséges. és boldog. És szép :) És szerény :)

Ennyi.

2011. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

11:11 vagyok (de jól hangzik)

Úgy gondolom, egész normális kérdést tettem fel.

Olvasgattam anno az adipex fórumát, és a legtöbben 70-90 kilóról szeretnének lefogyni. Ezt simán el lehet érni egészségesen is, hacsak nincs hormonális gond. Orvosi felügyelet nélkül én NEM szednék be semmit, főleg ezekkel a mellékhatásokkal. Ha nincs vagy nem lenne elég akaraterőm, inkább maradnék pár kilóval több. Ha meg te extrém módom túlsúlyos vagy, akkor erre specializálódott orvoshoz, dietetikushoz kellene menned.

2011. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11:11 vagyok még mindig, még el akartam mondani, hogy én is próbálkozok ezekkel a dolgokkal (egészséges életmód, sport), most 79,5-ről fogytam 76,5-re eddig, centikben látványosabb, mindezt igaz, hogy 3 hónap alatt, mert voltak megingások, de ennek ellenére legalább egészséges vagyok.
2011. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én rendszeresen használom a hoodiát de minden alkalommal használt 1,5-2 hét eltelte után. Az íze nem is rossz. Nekem kb. 40 kg feleslegem van és segít. Kell ennél több?!
2011. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, kell, a tested biztos tudna jobbat... Akin 40 kiló felesleg van, annak mindig kell több.
2011. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!