Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Aki próbálta. Mik a mellékhatá...

Aki próbálta. Mik a mellékhatások? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

káros?mennyre jó?Alliról tud valaki valamit?

vagy tudtok jobb fogyokúrás bogyót vagy valamit?egyszerűen nem fogyok...:( igaz nincs rossz alakom csak fogyni szeretnék vagy 10 kilát!175 magas vagyok 80-82 kg nem vagyok kövér....erős a csontozatom stb...csak szép csinos akarok lenni:)


2011. jún. 16. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Laposabb lesz a hasad, mert kiürül a bélsár, meg olyan gyógynövények vannak benne, amik a haspuffadást csökkentik (ha esetleg lenne). NEM okoz igazi fogyást. Az Alli sem, reklámozzák is, hogy a diéta és mozgás MELLÉ kellene szedni.


De szerintem a (megfelelő) diéta + mozgás önmagában is meghozza az eredményt. Olyan nincs, hogy nem. Megfelelő a diétád, mozogsz eleget? (Nézz utána, milyen egy jó diéta.) Ha igen, és ennek ellenére sem fogysz, akkor ki kellene vizsgáltatni magad, hátha valamilyen betegség áll a háttérben.


Egyébként ehhez e amagssághoz nem tűnik olyan soknak ez a kiló, talán azért nem indul be a fogyás.

2011. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!