Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyire hatékony a por alapú...

Mennyire hatékony a por alapú diéta?

Figyelt kérdés

Van ez a por, amit 1,5%-os tejjel kell kikeverni, és 2 hétig csak az fogyasztható. (Szándékosan nem nevezem a nevén, mert mindenki ismeri)

Valaki próbált már ilyet?

Tapasztalatok?

Semmit sem lehet enni?

Gyümölcsöt sem?


2011. jún. 8. 17:45
 1/4 anonim válasza:
A párom anyukája szintén csinálta ezt a fajta diétát, ráadásul még konditerembe is járt mellette, és ha fogyott is 1 vagy 2 kg-t, a porok elhagyásával rögtön vissza is hízta, vagy még többet is. Őszintén, nem ajánlom..
2011. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én csináltam négy hónapig, lement 8 kg, azóta visszajött 10. Sajnos ehhez az életmódváltoztatásnak maradnia kell, különben így jársz, ahogy én...
2011. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bari Zoltán válasza:
Szia én egy 120 kg-os férfi vagyok és nem akarok fogyni mert jól érzem magam így nagyon sokan mondták már nekem hogy kövér vagyok és fogynom kellene nem lebeszélni akarlak a fogyásról de ha jól érzed magad a bőrödben akkor minek főleg ha még egészséges vagy persze ha betegeskedsz a kövérségtől akkor viszont vedd komolyan de ne ilyen szerekkel próbálkozz egyáltalán nem hasznos dolgok ezek próbálj beállítani egy napi trendet gondolok kajázási szokásokról és a mozgásról hidd el nekem nem olyan nehéz én napi 14 km kerékpározom és próbálok minden nap ugyan abban az időben enni és hozzá teszem nem fogyókurás ennivalókat eszem és nem hízók tovább és elégé rutinosan mozgok és egészséges vagyok az orvosom csodálkozott is ezen mindennek a titka egy rendszer amit be kell tartani persze nem 3-4 tányér kaja a menü és a rendszeres víz pótlása elengedhetetlen az emberi szervezet számára én napi 3 l folyadékot iszom továbbiakban ha érdekel itt meg találsz [link]
2011. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lóri Filth válasza:
nevezd nevén, mert én nem ismerem
2011. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!