Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyiket válasszam? (Diéta abc)

Melyiket válasszam? (Diéta abc)

Figyelt kérdés

[link]

Kb 10 kg feleslegem van. 26/N pls ne válaszolj!


2011. júl. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

na sorolom melyikeket válaszd:

-csirkehús

-abonett kenyér

-zöldséges

-gyümölcsök

-tojás

-zsírszegény túró

-ásványvíz

-cukor nélküli tea


;DDDD

13/L

2011. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja, kitörölte a gépem amit írtam.

Szóval:

Nem kell mindenféle diéta, egyszerűen csak edd azokat, amiket írtam, meg persze van még rengeteg egészséges kaja, de ezek a főbbek, amiket egyél. Ha konkrétan akarsz egy tervet követni, akkor állítsd össze ezekből egy étrendet a Wordbe, és nyomtasd ki. Keress csirkehúsból készült ebédeket a neten, egyél mellé salátát, vacsira túrót. Ennyi az egész, nem kell 52361234124326485236 diéta közül választani, azok úgysem a legmegfelelőbbek.


13/L

2011. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért az gáz, hogy egy 13 éves is jobban tudja, mit te, kérdező, nem?
2011. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azért az gáz, hogy egy 13 éves is jobban tudja, mit te, kérdező, nem?"


Nem, nem gáz:)

Csak én már 11 éves korom óta a fogyókúra rabja vagyok, és már mindjárt 14 vagyok, előfordulhat, hogy a kérdező még sosem fogyókúrázott, mert nem volt rá szüksége, nem kell tudnia róla:D Bár most már annyi mindent tudok, hát már lassan 3 éve hetente olvasgatok erről a témáról, hogy hogyha dietetikusnak tanulnék, szerintem durván unatkoznék órákon:D Tehát egyáltalán nem gáz, akkor kéne elítélni, ha fogyasztószerek azt kérdezné, hogy melyik fogyasztószer a leghatásosabb..:D


13/L

2011. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg elgondolkodtató hogy egy 13 éves a fogyókúra rovatban van...
2011. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!