Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy kezdjek el fogyokúrázni?

Hogy kezdjek el fogyokúrázni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok 69 kg és 161 cm :(

Hogy kezdjek el fogyozni ?

nem szeretem a colát nem szoktam gyors ételeket enni fehér kenyér nem sürün van itthon inkább a tescoba szoktunk venni ilyen bakonyi kenyeret amibe asszem 49 kcal van .

Tehát én már valahol neki álltam fogyozni mert egy hónapja vettem reduline36 tabit ami zsírcsökkentő de nem igazán fogyok csak 2 kilot fogytam.Futni néha járok el tényleg nem sűrűn. Sajnos csirkemellre nincs pénz mindennap.

Hogy lehetne eredményesebb a fogyás??


2011. jún. 10. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Járj konditerembe. Ha kilóban nem is leszel sokkal könnyebb de kinézetben teljesen más és még erő is lesz benned. A bodybuilderek nem csak hogy sokat esznek de még plusz tömegnövelőt is szednek.
2011. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én 21 éves, 159 cm vagyok és 3 hónap alatt 65ről 57 kilóra fogytam, szóval nagyjából hasonló helyzetben voltam mint te.

Általában reggelire egy tojást ettem (pl rántotta formájában) mert lassan emésztődik, laktat így sokáig nem éhezek meg.

Ebédre sokszor párolt zöldséget ettem. A boltban kapni fagyasztott zöldségkeveréket, azt főztem meg kicsi vízzel, esetleg pár virslit belekarikázva és persze ízesítve.

Vacsira zöldség, gyümölcs, szóval valami könnyebb volt nekem.

Nekem még ami bevált az a zöld tea, állítólag étvágycsökkentő és gyorsítja az anyagcserét. Minden nap megittam kb fél litert.

Amúgy ha tényleg fogyni akarsz egy a lényeg, tudj mértéket tartani az evésben. Érdemes kis tányérról enni, úgy többnek tűnik a kis adag :)

Én amúgy próbáltam napi 1000-1200 kalóriánál többet nem enni. Ha van hozzá türelmed érdemes számolgatni.

Remélem tudtam segíteni és sok sikert!

2011. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Január február eljártam konditerembe nőibe ott segítettek is hogy miből mennyit télleg tök normálisak voltak de nem sikerült fogynom pedig esküszöm hogy nem ettem és végig csináltam mindent akkor volt az hogy 2 hónapig cukrot nem is ettem csak édesítő szereztem mindent mármint ami oylan étel volt.
2011. jún. 10. 12:39
 4/5 A kérdező kommentje:
Kodóc válasza: köszi ez nem rossz ötlet de én most attol tartok ahogy itt olvasgatok hogy valami probléma van hogy ennyire nem indul meg a fogyásom nem ?
2011. jún. 10. 12:41
 5/5 anonim válasza:

Nekem se akart elindulni. Egész ősszel heti 2-3szor lejártam kondizni (5 km futás + bicikli minden alkalommal) és nem is ettem sokat. Egy dekát se fogytam.

Aztán tényleg nagyon szigorúan elkezdtem így a fentit csinálni, semmi krumpli vagy tészta (pirítóskenyeret mondjuk ettem)

Mindenesetre kitartás! Ha tényleg elhatároztad valami be fog válni. :)

2011. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!