Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecettel szeretnék fogyókur...

Almaecettel szeretnék fogyókurázni. Hogyan alkalmazzam hatékonyan?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ki azaz almaecet? :D


Viccet félretéve annyit elárulhatok hogy semmit az égvilágon nem ér almaecet fogyókúrás társad, ha nem diétázol és sportolsz mellette!

2011. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi,de offolnom kell..

Egy szóval nem mondta, hogy nem diétázna, arra kíváncsi, hogy DIÉTA MELLETT hogyan alkalmazza az almaecetet. Rühellem az ilyen kötekedős s*ggfejeket, nekem is kijutott belőletek, mikor leírtam h diéta + sport mellé szedek zsírégetőt (perfect fatloss) aztán mindenki csak okoskodott hogy megfelelő étrend meg sport nélkül semmit nem ér.. mikor világosan leírtam, hogy azzal nincs gond, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy akik szedték már, milyen tapasztalataik vannak, és valóban olyan jó-e, mint ahogyan a boltban tájékoztattak és ahogy az interneten olvastam. De persze neeeeeem, mindenkinek tartson évekig, nehogy már valamivel felgyorsítsa a még így sem könnyű feladatot. (egyébként sokkal jobban haladok a fogyás-formálódásban, mint régebbi próbálkozásaimnál!)

Kérdező, sajnos az almaecetes dologban nem vagyok jártas, régebben vízben elkeverve ittam étkezések előtt (pl 2,5 dl vízhez 2 ek, de volt, hogy meghúztam és ráittam a vizet).

2011. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Te nagyokos ,azt sem mondta egy szóval sem hogy diétázik,vagy egyáltalán mozog e valamit. Sok itt az idióta ember aki mindenféle diéta nélkül a csodaszerektől várja a fogyást!!!
2011. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Jó, legyek én a nagyokos, nem igazán érint meg ilyen negatív puncik véleménye, akik egyből úgy kezdik "nem ér semmit, szart se ér, nem jó semmire" stb.. MIÉRT nem adsz inkább jó tanácsot, ami ér valamit, jó valamire?!
2011. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, azt valójában nem írtam, hogy sokat sétálok, mivel van egy kutyusunk. Sajnos mindkét térdem és a bokám részleges inszalagszakadást szenvedett. Nagyon keveset eszem, éppen nem diétázom, de meg válogatom, hogy ne legyen benne olyan,ami hizlal. Tehát mindemellett szerettem volna megtudni, hogy sokak által emlegtetett almaecetet mások is használják-e és ha igen akkor milyen eredményt értek el?

Az első kérdést nem tekintem válasznak.

Kérem, csak olyan ember irjon, akinek hasonló a gondja, vagy van hasznos tanácsa. Köszönöm

2011. jún. 10. 17:07
 6/11 TOMAtm ***** válasza:
szerintem ne almaecetezzél.kajálj jégsalátát ha megéhezel.
2011. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Francesca05 válasza:
Minden étkezés előtt 2dl vízben 1 evőkanál almaecet feloldva. A víztől megtelik a gyomrod, az almaecet pedig segíti a tápanyagok felszívódását.
2011. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én hónapokig fogyasztottam az almaecetet,minden nap 2 mokkáskanállal 2 deci vízben feloldva.Semmi nem történt,egy dekát sem fogytam.Persze ez nem azt jelenti,hogy másnál sem működik.
2011. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Biasa válasza:
Én almaecet tablettát szedtem, ha nem is látványosan, de éreztem, hogy segít. Igyad a almaecetet nyugodtan, ha nem is olvasztja le a kilóidat, attól függetlenül nagyon egészséges dolog és sok minden másra is jó. Jót teszel vele magadnak, csak bírd az ízét megszokni:)Sok sikert és kitartást a diétádhoz!
2011. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 demeve ***** válasza:

Régi téma, de ha már így ráakadtam... Nekem sokat segített az almaecetkúra.


Hogyan:

_______


- 2cl (1 kanálnyi talán) bioalmaecetet (ez fontos, mert a sima bolti nem jó!) 3dl langyos vízben feloldva megittam minden pisilés után, kb. óránként. Tudom, ez fura, de én nem tudtam másképp rávenni magam a rendszeres ivászatra, így viszont nagyon ment a dolog.

- Mindig valamivel kaja előtt-után iszok, nem közben vagy közvetlen előtte-utána.

- Heti 1 napot kihagyok, így nem megy rá a gyomrom, és új erővel tud dolgozni az almaecet.

- Sport és diéta mellette alap, ráadásul sokkal-sokkal könnyebben megy mellette, mint nélküle.



Működése:

_________


Az almaecet úgy segíti a zsírégetést, hogy hatalmas mennyiségű fehérjét küld a szövetekbe. Ennek köszönhetően a sejtek órákkal az étkezés után intenzíven építik a riboszómákat, az anyagcsere felgyorsul, az energiaellátáshoz szükséges zsír kikerül a zsírpárnákból, továbbá a szövetek optimális nyomelemellátásban részesülnek. Átl. 40,5%-kal javítja a vitaminok stb. hasznosulását, és fokozza és az elfogyasztott fehérje bontását (ergo ennyivel kell kevesebbet enni, mint előtte). Akkor működik egészségesen a szervezet és a karcsúsodás, ha a nyomelemek eljutnak a sejtekhez, és ezt a szállítást a fehérje végzi. A jobban hasznosuló fehérje több nyomelemet tud eljuttatni a sejtekhez, ezzel előidézi azok hatékony működését.



Saját tapasztalataim:

_____________________


- ritkábban kell hajat mosnom, a hajhullásom is abbamaradt,

- pörgök ezerrel és nyugodtabban alszom,

- könnyebb betartani a diétát - alig érzek éhséget, és amikor éhes vagyok, akkor is csak fehérjét kívánok, szénhidrátot egyáltalán nem (kivéve a pihenő napon, na akkor csúszik egy szelet kenyér meg egy kocka mogyicsoki is),

- a 3. heti fogyás hétfőtől vasárnapig mérve: derék-6cm, felsőcsípő-4cm, alsócsípő-5cm, fenék-3cm, comb(fenék alatt közvetlenül)-5cm.

2013. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!