Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecettel próbálkozott már...

Almaecettel próbálkozott már valaki fogyni, és ha igen milyen eredménnyel?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm zöldtea kapszulát szed,két hetes szünetben pedig almaecetet iszik.kb15 kg lement róla.Mondjuk volt miből,de elég látványos.
2010. júl. 13. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az almaecet sem fogyasztó szer.
2010. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ittam almaecetet 2,5 hétig. Fogyni nem fogytam semennyi, de az elején valóban jót tett az emésztésemnek.

Aztán a 3. hétre szétment a gyomrom meg a nyelőcsövem, pedig addig sosem volt túl sok a gyomorsavam, nem volt ilyen gondom.

Nagyon nem ajánlom...

2010. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gemini84 válasza:

Szia!

Én is ittam az almaecetet, de nem fogytam tőle semmit. Nagyon fájt a gyomrom tőle, arról nem is beszélve, hogy mennyire csípett amikor jött kifele. Tudom, hogy ez gusztustalan, de utána pár napig nem tudtam még a székre sem leülni.

Én sem ajánlanám....de te tudod!

2010. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
anya ivott régebben. nem fogyott tőle, meg abba is hagyta az ivását, de jót tett az emésztésének.
2010. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!