Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nincs valakinek felesleges...

Nincs valakinek felesleges fogyiszere?

Figyelt kérdés

én megvenném :)

köszi.


2011. júl. 6. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Remek ötlet. Másnak nem vált be, de te válogatás nélkül bezabálnád. Komolyan ennyit ér a tested?

Csodaszerek nincsenek, ha lennének, nem lennének kövér emberek. De ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, hogy hagyod magad átverni, legalább vedd a fáradtságot és válaszd ki, melyik számodra a legkevésbé ártalmas.

2011. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pont van:) Egy 43-as futócipő..
2011. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Well mix italpor (vmi ilyesmi a neve), ha érdekel írj :)
2011. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi kedves utolsó írtam privit :)

de ha nem kapnád meg, akkor ideírom az e-mail címemet:

eddy04@freemail.hu

2011. júl. 6. 15:49
 5/10 Offthewall válasza:

A fogyás lényege a mozgás és diéta kombinációja, ezt a legjobb(és általában drága :D), valóban ható zsírégetők is 10-15%-al tudják "csak" megdobni... Magában a zsírégetőtől NEM fogsz fogyni... Ne akard már mérgezni magad! csinálj 1 kalóriadeficites étrendet megfelelő fehérje bevitellel cukor, zsír, fehér kenyér stb. kerülésével, és napi fél órát, vagy 15 percet, vagy amennyit csak bírsz fuss. Majd ezt emeld fokozatosan ha még kell adddig, hogy 1 órát fuss/bringázz/vagy valami intenzív aerob mozgás kardió tartományban. Ja, hogy feltételezem 1 akaratgyenge lusta izé vagy. Hát, akkor maradj mangalica.

1 fiatal bodybuilder.

2011. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Cukrot hogy a picsbe kerülje?:O Túróba mivan??? Nem tejcukor-.-' Zsír meg kell a szervezetnek olajos magvakból DE KELL a telítetlen zsír
2011. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kedves 00.47-es.


Nem vagyok mangalica mert 173 cm vagyok és 70 kg....


2 kisgyermeket szültem hála Istennek és van rajtam 5 kg felesleg. de majd nem lesz.

most a múlthéten letornáztam 5 kg és a héten letornázok majd még 5 kg-ot.

megfelelő a diétám is és haladok. nem kell a te okoskodó válaszod....

és te nem szedsz semmit ? a testépítők pont szoktak...

én mégsem vettem semmit és így is megy.....

szia.

2011. júl. 12. 14:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Heti öt kg??? Az inkább víz volt és izom. Zsírt ilyen gyorsan nem lehet veszíteni.
2011. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább köszönd meg, hogy segített, és megmondta, mivel tudsz lefogyni. Mert heti 5 kilós koplalással nem, az biztos. Úgy visszajön, mint a pinty. Ha nem, akkor meg vizsgáltasd ki magad, mert nagy baj van.

A gyerekekhez gratulálok, de vedd figyelembe, hogy egészséges anyukára van szükségük, és lehetőleg még nagyon sokáig. 2 hét alatt 10 kilót fogyni 73 kg-ból - vagy hazugság, vagy iszonyú súlyos betegség következménye.

2011. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

még nem fogytam 10 kg-ot, csak írtam hogy a következő héten is le fogok adni 5-öt, de az még nem ment le...

nem vagyok beteg, csak a pajzsmirigyemet szokták nézni vérvétellel, de eddig rendben. egyszer mondták hogy kezd alultermelni, de nem...

2011. júl. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!