Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásosak a Herbalife termékek?

Hatásosak a Herbalife termékek?

Figyelt kérdés
Ismerősöm ajánlotta, hogy használjam. Ő vakon bízik az ilyenekben. Tényleg hatásosak? Van ezzel kapcsolatban jó tapasztalata valakinek?
2008. febr. 28. 12:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! en szemelyesen meg nemprobaltam ki, de 2 baratnom dicseri, sikerult lefaragni alakjabol jopar cm-t. Remelen neked is bevalik.
2008. febr. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én használtam Herbalife-ot és szerintem nagyon jó termékei vannak.Multivitaminja és immunerősítője együtt nagyon jó hatást ért el nálam.Egyedül annyi a hátránya,hogy drága,ennél vannak sokkal olcsóbb és szintén hatásos termékek.
2008. febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy vannak ennél olcsóbb termékek, de a Herbalife alapanyagai természetesek, jobbak. Lehet, hogy egy olcsóbb termékkel kárt is okozunk. Persze mindenkinél más ez is. Nincs két egyforma ember. Én rendszeresen szedem a Herbalife multivitaminját, a VegetACE-t, és rengeteg hasznos tablettájéa van még. Ezen kívül nálunk a családban isszák a Herba féle shaket is, ami szintén tényleg jó, és helyettesít egy reggelit is. Szójatejjel nagyon finom, plusz még aprítasz bele valami gyümölcsöt, és még jól is néz ki! :) Én csak ajánlani tudom! ;)

Próbáld ki! Ha neked nem jön be, akkor váltasz.

2008. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!