Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha minden nap 50 percet futok...

Ha minden nap 50 percet futok és odafigyelek h mit eszek, fogyhatok vagy csinäljak mellé diétät is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugyanezt csinálom csak 30 perc, fogytam, de csak pár kilót inkább kezd bomba alakom lenni, teljesen átalakulok, úgy hogy így is szuper. az izom nehezebb talán azért nem mutat úgy a mérleg
2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja! és nem diétázok, csak nem eszek fehér kenyeret (nagyon ritkán), és kicsit odafigyelek. ha kedvem van akár pizzát is eszek
2011. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Egyél rendesen fele menyiségü ételt (kalori szegény étel)Tehát zöldség, gyümölcs föve vagy nyersen nagyon kevés soval . mozgás az nagyon fontos . Torna is megteszi maga dolgát. Én igy le adtam 5 kilot. 25 nap alat.
2011. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

115 kg-ról fogytam 90 kg-ra két hónap alatt.

Nagyon kevés kenyeret eszem, sok vizet iszom.

18 óra után nem fogyasztok semmilyen ételt, csak folyadék.

Rengeteg mozgás: lehet torna, futás, kerékpározás ...

az a lényeg, hogy egyszerre csak 30-40 perc.

Ételekből mindent eszem, kerülöm az édes ételeket, mint pl.: a szilvás gombóc, palacsinta, lekváros bukta, grízes tészta stb.

Napi háromszoros étkezést betartom.

2011. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Ha nincs semmilyen egészségügyi problémád(gondolok én hormonális problémákra), akkor simán fogyhatsz. Én is hasonlóan fogytam le, most már 22 kg-nál tartok. Nem csináltam mást, csak mindent mértékkel fogyasztottam, és minden nap mozogtam. És ebbe belefért néha egy kis nasi is. Egy orvos mondta nekem(belgyógyász), hha megkívánsz valamit, akkor azt edd meg, mert különben a szervezeted addig ügyeskedig, míg nem jut hozzá. Pl. ha édeset kívánsz, akkor leviheti a cukrodat, hogy végre egyél. Persze erre is igaz az, hogy mértékkel. Most már, az utolsó 5-8 kg nehezen megy le. A mérleg nem mutat változást, de a centi annál inkább, és hihetetlenül elkezdtem formásodni.

Sok kitartást kívánok neked, mert biztos meghozza az eredményt!

2011. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja és többször egyél keveset! Ne hagyd magad megéhezni!
2011. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Simán lefogyhatsz így!

(Pont azt hívják diétának, ha odafigyelsz, hogy mit eszel. :))

2011. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csinálj méréseket cm/kg és ha kitartóan csinálod meg lessz a hatás+ fittség.

Én az első héten azt hittem kilököm a tüdőmet de a harmadik hét után már nem volt fárasztó a futás,most pedig futok egy-két órát is egyfolytában.

Nem diétáztam de kevesebbet kell enni mert ezen is alapul a dolog.

2011. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 spitfire9218 válasza:

Egy ismerősöm több, mint 30 kilót fogyott két hónap alatt minimális sportolással. Ő "diétázott". Vagyis, nem nevezhető diétának, mert nem koplalt, csak a speciálisan az igényeire szabott étrendnek megfelelő ételeket ette.

A rigoczkigabriella@t-online.hu mailcímen lehet jelentkezni, ha valakit érdekel.

2011. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
igen ezzel nagyon sokat fogyhatsz de 1percel töbet fus
2011. júl. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!