Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kisebb étkezés után is miért...

Kisebb étkezés után is miért dagad fel a gyomrom olyan nagyra?

Figyelt kérdés
egy picit duci vagyok megfigyeltem a soványabb ismerőseimnek nem dagad fel olyan nagyra kajálás után mint az enyém és ugyan azt eszik lehet genetikailag ilyen vagyok?
2011. júl. 19. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ááá, jó kérdééés!! Én egy darab paprikától is úgy felpuffadok, hogy azt hiszik 6 hónapos terhes vagyok
2011. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lovelyne ***** válasza:
Velem is ez van.Eszek egy keveset, és akkorára puffad a hasam,h le kell feküdnöm mert annyira feszít!:/ Pedig a kövértől igencsak messze vagyok.De elég vicces tud lenni látványra amikor akkora hasam lesz 10 perc elteltével mint aki nemsokára szülni fog!:D Megfigyeltem,h akkor a legdurvább ha valamilyen tejterméket eszem.De más kajáktól is rendszeresen felpuffadok!:/
2011. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
57%

A bélcsatorna telítve van gázokkal.

Gyakori rágógumizás, mely által nagyon sok levegőt képes az ember lenyelni. A kapkodó étkezés, mely szintén sok levegőnyeléssel jár. A túlzott mennyiségű szénsavas folyadék fogyasztása, mely erősen hozzá tud járulni a bélcsatorna gáztartalmának mennyiségéhez.A dohányzás is több levegőt juttat az emésztőrendszerbe.Kíméletes étkezés,és béltisztítás ajánlatos.(Gyógynövényboltokban kapható.)

Amennyiben a puffadás fájdalmassá válik, vagy szövődményekkel jár, mindenképpen szakorvosi segítség igénybevétele javasolt.

2011. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*béltisztítás ajánlatos.(Gyógynövényboltokban kapható.)


Igen. Ha még betegebbé akarjátok tenni magatokat, csak hajrá. Tönkre lehet tenni a bélflórát, elpusztítani a bélbolyhokat, és a hasznos baktériumokat is. Aztán lehet sírni, hogy candida így, meg candida úgy.


*Amennyiben a puffadás fájdalmassá válik, vagy szövődményekkel jár, mindenképpen szakorvosi segítség igénybevétele javasolt.


NEM! Gyakori puffadás esetén mindenképpen orvoshoz kell fordulni. Egy halom NAGYON SÚLYOS betegség első tünete lehet. (A kolléganőm éveken át puffadt, 1 hónapja halt meg hasnyálmirigyrákban.)

Aki a tejterméktől puffad, feltételezhetően ételallergiás, de ezt is vizsgáltatni kell.


A rágógumis-dohányzós sztori baromság.

Az igaz, hogy normális táplálkozással lehet javítani az állapoton, feltéve, hogy minden lelet negatív.

2011. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez átlagos dolog. ha eszünk megnő a hasunk.. ha nem tetszik állj fel kajálás után és csinálj meg 100 guggolást. ha szerencséd van kicsúszik a kaja;)
2011. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!