Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos a Reduktil? És valójáb...

Hatásos a Reduktil? És valójában mit csinál, hogy fogyaszt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A telítettség érzetét növeli, magyarán kevesebb ennivaló is elég. Önmagában NEM fogyaszt, tehát diéta (és mozgás) nélkül nem ér semmit. Ez egy diétát annyiban segítő gyógyszer lehet, hogy hozzászoktat ahhoz, hogy kevesebb adagokat egyél, mint amilyeneket eddig szoktál, és emiatt ne jöjjön rád az éhség, mert mint tudjuk, az éhséget az ember egy ideig tolerálja, aztán bezabál, és akkor borul a diéta :)
2009. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!
2009. ápr. 6. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Vegyél fehérjeport inkább.

Ha nagyon éhes vagy vagy megkívánsz egykis édességet akkor az mehet helyette nyugodtan. A fehérje a barátod, az izmok szeretik zsírba meg nem rakódik le.

keress rá erre: "100% Whey Protein Professional" nagyon finom, és nem is drága, viszont jó minőségű.

2009. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okszi ki fogom próbálni!Hol lehet kapni?Köszi a válaszodat.
2009. ápr. 7. 16:41
 5/8 anonim válasza:
100%

szia én 120 kiloval kezdtem el szedni a reduktilt 10 mg-os tablettát, előtte mindent kipróbáltam. kemény diétákat szigorúan betartottam más 9-10 kilókat fogyott, én bezzeg híztam 2 kilót!a tablettával hat hét alatt fogytam 9 kilót, igaz nagyon megfigyelem mit eszem,de sokat segíttet a reduktil abban, hogy nem vagyok annyira éhes,és nem eszem meg mindent ami édességnek számít.

én csak ajánlani tudom mindenkinek ,de kérje ki mindenki az orvosa tanácsát.elég sok betegségnél nem lehet szedni mert veszélyes pl: magas vérnyomás.

üdvözlettel egészségügyi dolgozó

2009. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,gratulálok neked nagyon,csak így tovább!!!!!!!!!
2009. jún. 17. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem 2*3 hétig, sportoltam mellette, és fogytam 8 kg-t. Egyáltalán nem voltam éhes, nagyon könnyen lementek a kilók.
2009. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia,azóta én is kipróbáltam,nekem is bevált.6 hét alatt,lefogytam 6 kilót.Nem sportoltam melette.Abbahagytam,mert babát szeretnénk,már 4 hónapja nem szedem,és visszajött 7 kiló.
2010. jan. 4. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!