Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 1 hónap alatt -7 kg? lent. SOS.

1 hónap alatt -7 kg? lent. SOS.

Figyelt kérdés
sikerült felszednem pár kilót..has,derék,comb,vádli,popsi. 18 éves vagyok. sulikezdésre szeretném ezt lefaragni. itthoni módszerekkel. semmi fogyi tabi.. és ilyesmik. légyszi segítsetek.
2011. aug. 4. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm... ez így nehéz, mert ha ezeket a kilókat hirtelen szedted föl, azért, mert szünet van, és bepunnyadtál, akkor ez a kis plusz ugyanolyan gyorsan le is szalad majd, ha elkezdődik a suli, és visszaállsz a rohanós életmódhoz.

Viszont! Ha ez nálad egy régen jelenlévő, állandó probléma, akkor 7 kilót nem hiszem, hogy leadsz egy hónap alatt, illetve le tudsz adni, de csak értelmetlen koplalással, ami úgyis visszajön.

Először is, mozogj sokat!! Rubint Réka edzésprogramjait csak ajánlani tudom, de nyilván nem a youtube-on található Van 5 perced? edzéseket, mert az önmagában nagyon kevés, esetleg kiegészítésnek lehet jó.

Ha én vacsorára sokat eszem, családi vendégségek, vagy egyszerűen csak nem bírok ellenállni anya finomságainak, akkor biciklizek egy nagyot, majd 2 óra Rubint Rékát lenyomatok este, nincs az a kajamennyiség, amit ne dolgoznék le vele. De futhatsz is, ha szeretsz.

Az étkezésedről pedig annyit, hogy reggelire egyél barna kenyeret, vagy teljes kiőrlésűt, sonkával, zöldségekkel, ebédre egyél, ami van otthon, de ne vidd túlzásba, vacsorára meg mehet egy natúr joghurt. Van aki szerint ez hülyeség, meg minimális a vacsora, de nekem ez használt :) Napközben pedig simán mehet egy-egy alma, vagy bármilyen gyümölcs, amit szeretsz, de lehetőleg ne banán. Ami a legfontosabb, hogy este, edzés után, már SEMMIT ne egyél, mert azt már nem valószínű, hogy fölhasználod, és az bizony könnyen rád rakódhat. Kerüld a cukros üdítőket, igyál nagyon sok vizet (3 liter minimum), és zöld teát üresen vagy édesítővel :)

És ami még fontos, ne egy hónap alatt várj csodákat ;)

Sok sikert, menni fog :)

2011. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszöönm szépen :))
2011. aug. 5. 11:24
 3/4 anonim válasza:

Én fogytam már 1 hónap alatt 7 kilot. Az első héten kb semmi nem fog lemenni, akkor szokik át a szervezeted, de utána megindul. Én mondjuk akkor elég intenziven sportoltam és oda figyeltem a kajára.


Az intenziv sport alatt azt értem, hogy heti 2 spinning, 3 uszás, 2 torna, meg volt heti 3 tesink (a tesi elsöre nem tünik semminek, viszont mégis több mint a semmi :)).


Viszont a kajára nem nagyon emlékszem már h h volt :(. Azt tudom, hogy a szénhidrátokat hagytam el, elötte kb csak azt ettem. De egyébként próbálj meg legalább 5ször enni egy nap, hogy pörögjön az anyagcseréd.


A lényeg, hogy ha összeáliitasz magadnak egy visszafogottabb étrendet meg figyelsz a kajára akkor le tudod nyomni azt a 7 kilot, hajrá! :)

2011. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hozzá kéne szokni, hogy magunkat nem kilóban, hanem "tükörben" mérjük.

Ha az ember fogyni akar, akkor a kilókat zsírból szeretné leadni és nem másból. 7kiló tiszta zsír leadása? Nem fog menni. Durván számolva 1kg zsír 9000 kalóira.

Először - kiló a glikogén raktárakból megy le, aztán víz, kevés sejtközi anyag, aztán ha okosan csinálod lassan elkezdi elégetni a zsírt a szervezeted. Ha nem vagy ügyes több izmot fogsz égetni mint zsírt.


Tehát a 7kiló plusz közel sem biztos, hogy 7kiló zsírt jelent. Egészséges fogyási ütem ~1kg / hét.

2011. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!