Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen gyógyszer van ami...

Milyen gyógyszer van ami olcsó, és használ is?

Figyelt kérdés

Nem használ az eddig próbált egyik étrend, azért szeretnék kipróbálni gyógyszert is, hátha. Persze testmozgás mellé. Valami olyat írjatok légyszíves, amivel ti is kiprobaltatok, használ és az

ára is jó. Köszönöm

16/L


2011. aug. 14. 22:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
énis ugy tudom,h genetikailag öröklődhet
2011. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

1. Azért mondjak hogy orokletesen vagy kover mert nem akarnak megbantani. Nezed a south parkot?

2. Igyal koffeint cigizz stimulánsok segitenek ha fogyni akarsz(viszont egeszsegre karosak) Ha nagyon bogyot akarj szerezz amfetamint. Valszeg baranod magatol fogyott nem attol amitt szedett(hacsak nem speedezett)

2011. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A cigi tényleg segít,ha éhes vagy rágyujtasz és már elis mulik az éhségérzet
2011. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Szia!

én is mindig azt hittem h örökletesen vagyok kövér... de totál igaza van a korábbi hozzászólónak, valószinű h a rossz étkezési szokásokat tanuljuk el főleg.

De a válasz: én már próbáltam bogyókat pl Xenardine, Adipex retard stb... de én is azt mondom h semmi értelme, inkább változtass az életmódodon, a kajázásodon és meglesz az eredménye.

2011. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a 30Dayst - igaz, nem a legolcsóbb, de hosszú távon vissza hozza az árát. Legalábbis én nem bántam meg, hogy áldoztam rá, pedig nem voltam jól eleresztve anyagilag én sem... Ez egy éve volt, és a 20 kiló, ami lement, azóta sem jött vissza :) Ja, ha küldesz privit, küldök neked egy diétás étrendet, én azt követtem a fogyókúrám alatt ;) Sok sikert!
2011. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
gyógyszerrel fogyni hülyeség mert akár vissza is hízhatsz a súlyod 2 szeresére
2011. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!