Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen "trükköket" ismertek,...

Csokissüti002976 kérdése:

Milyen "trükköket" ismertek, amivel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Mostanában nem igazán megy a fogyókúra, pedig kéne. :/Ilyesmikre gondolok : [link]
2011. aug. 26. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

:))))))

a cikket meg se nyitottam, felejtsd el

trükkök nincsenek, de tanácsokat itt olvashatsz:

lifetilt.blog.hu

2011. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

trükköket nem , viszont van egy két dolog ami megkönnyíti

- napi 5x kis adag (sosem vagy túl éhes)

- sok folyadék(víz, cukor nélküli tea)

- sok fehérje (valahogy jobban eltelít és nem vagyok tőle éhes hamar)

- kalóriaszámlálás (kordában tart)

- én belekalkulálok a napi kalóriaadagomba bűnös dolgokat is néha, hetente egyszer (pl ma megettem reggelire egy kisebb muffint, viszont bele fog férni a napi 1400ba)

- sok mozgás(jól is érzem magam utána és kalóriát is égetek)

2011. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. aug. 26. 11:58
 4/7 anonim válasza:
100%
Egy trükk: ne hívd magad csokissütinek, mert akárhányszor ránézel az álnevedre, beindul a nyálelválasztásod.
2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

kérdező, jófej vagy, hogy a láblevágósat így kezelted :)

amúgy az egy nagyon gyors módszt.


trükkök nincsenek, amit Te linkeltél, oda le van írva az, ahogy egy ember (amúgy jobb esetben) eszik, de közhelyes.

már csak az hiányzik, hogy "vegyél több levegőt".


ideális esetben: tudod mennyi tápanyagra (és energiára) van szükséged, és ezt beviszed napi ~5 étkezéssel.

étrendben nyilván szerepelnek zöldségek, gyülölcsök is.. meg iszik az ember, meg eszik, szóval az a cikk.. már megint csak azért van, hogy lehessen mit olvasni, de vannak könyvek, amik új dolgot mondanak (ajánlom (fantasy): A tűz és jég dala (A Song of Ice and Fire) George R. R. Martin )


étrendhez még hozzá: ha fogyni akarsz, akkor az ismert energiaigényedből visszaveszel 250-500kcalt. kész.

mellette mozogsz (edzel) hogy az izomzatodat megtartsd. kérdés?

2011. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van pár dolog ami bevált.

Soha nem megyek éhesen vásárolni, mert akkor tuti veszek édességet, cukrozott italt, nassit..

Ha édesset ennék akkor eszek gyümölcsöt (az mindig van itthon) ha sósat akkor olivabogyót.

Este ha rámjönn az ehetnék akkor eszek egy kis jughurtot, kefírt (laktat, de nem hízlal annyira).

Vegyél 100% gyümölcsleveket és adj hozzá ásványvízet. Jó üdítő helyetesítőnek (pl. fanta helyett)

Nem váltok buszt fősulira menet inkább sétálok 20-20 percet.

Minden nap mérem magam. Ha híztam, akkor probálom a felére csökkenteni a vacsorát.

Műkorizok, érdemes keresni egy sportágat amit érdekesnek találsz. Így nem is veszed észre, hogy mozogsz és mindig szívesen mész edzésre.

Inkább sétálok a barátaimmal, mint, hogy éttermbe, kávézóba menjünk. Ott a legnehezebb ellenálni a sütiknek, alkoholnak..

2011. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

nem mész éhesen vásárolni, mert akkor veszel ezt-azt amit amúgy nem. ?.. ??


este joghurt. hmm.. az utolsó étkezés, nevezzük vacsorának célszerűen fehérjedús, az sem "hízlal" (már ha lenne ennek a szónak értelme)


napi méréssel nem lehet megállapítani, hogy híztál-e. sajnos egyrészt egy nap alatt nem nagyon tudsz hízni, leginkább pár dekát, amit nem tudsz kimutatni, mert a test napi tömegingása bőven nagyobb! persze ez még nem jelenti, hogy lehetetlen ezt a hízást kimutatni, csak igen nagy a hiba lehetőség. ehelyett szimplán követhetnéd mit ettél, és a bevitt energiatartalomhoz igazíthatnád a vacsorát.


ezek inkább Kedves Kérdezőnek tanácsok, Előző Válaszoló segítségével.

2011. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!