Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Igaz, hogy a citrom fogyaszt?

Igaz, hogy a citrom fogyaszt?

Figyelt kérdés
reggel,delbe,este kell citromot inni.de,hogy?Higitani kell vizel?es tenleg segit?
2009. ápr. 19. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Gyomorfekélyhez ideális!
2009. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez egy baromság, de csináld ha hiszel benne..
2009. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reggelenként egy pohár citromos forróvíz jót tehet. Én így hallottam. :)
2009. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A citrom - pláne ha egyébként étkezési szokásaidon radikálisan nem változtatsz - nem fogyaszt! Viszont kitűnő lúgosító ami a táplálkozás szempontjából valóban kívánatos. A fogyáshoz ennél sokkal több kell! Hogy mi is? Segíthetek.
2009. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászól tökéletesen elmondta.


Petranova

2009. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso elotti segithec.en csak azert kerdeztem,mert tegnap hallotam.
2009. ápr. 19. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
a citrom nem inkább sava pl aszkorbinSAV?
2009. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ez a citromdiéta a legnagyobb marhaság, amit valaha hallottam. Két héten keresztül mást sem fogyaszthatsz, mint juharszirup, citromlé és cayenne bors keverékét, s mellé meg kell innod minden nap 1 liter sós vizet. S ráadásul amit ezzel lefogysz, azt vissza is szeded seperc alatt, mert nem a zsírodból megy le, amit ez idő alatt fogysz, hanem csak a fölös víz ürül ki. Attól, hogy a mérleg kevesebbet mutat, még nem kezdett el a fölösleges zsír lebomlani. Egy hétig gyakorlatilag csak a víz ürül ki, a zsírbontás csak aztán kezdődik.
2009. ápr. 20. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De fogyaszt. Van egy csaj ismerősöm és le kell fogynia a szive miatt 20kg-ot. És az orvos ajánlotta neki a citromos vizet. Csak akkor marja ki a gyomrod ha tisztán iszod és sokat, keveset kell és vizzel higítva. Lefogyott 16 kg-ot, és mellette nem tornázott semmit, csak dolgozott. Ha nem hiszitek el járjatok utánna. Pl.: az októberi Patika újságban is benne van..
2009. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nemjavasolt ilyen sokszor
2010. márc. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!