Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Chilliburner hatásos?

A Chilliburner hatásos?

Figyelt kérdés
Használta már bárki ezt a terméket? Ha igen, akkor milyen tapasztalataitok vannak?
2011. aug. 31. 21:43
 1/8 bix ***** válasza:

az egységsugarú fogyózóban valamiért az hogy valami vérbőséget okoz és több vért kap az adott terület összekapcsolódik azzal, hogy fogyni is onnan fog. pedig nem.


nem hatékony. a nincs helyi fogyás semmilyen esetben sem erre pont nem lenne igaz? ha működne akkor lenne helyi fogyás... de nincs.


semmilyen formában nem tud hatni se a fogyás ütemére, se a helyére (amennyiben a krémről beszélünk, a tabletta meg eleve semmit nem ér...)


az összes ilyen tablettára és krémre rá van írva a felhasználási utasításban hogy mozgás és diéta mellett használ. magától nincs kimutatható eredménye, mozgás és diéta mellett pedig pont nincs rá szükséged, egy jó példát mondott itt valaki. diéta intenzív mozgás és hajvasalás mellett fogyott. tuti a hajvasaló miatt... ugyankérlek...

2011. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háhh én voltam a hajvasalós :D ráadásul csak heti 1x csináltam és úgy is hatásos volt :D:D
2011. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Sokról hallottam, akik sportolnak, diétáznak és mégis híznak, de legalábbis nem tudnak sehogysem lefogyni. Kell egy segítség, ami beindítja a fogyást. Erre nagyon jó a Chilliburner. Az a lényeg, ami mérhető, és orvosilag igazolt, hogy 1 tabletta 278 kcal zsírt éget el. Ha kettőt szedsz be naponta, akkor már csaknem 600 kcal zsírt égetsz le magadról. Számoljon mindenki, hogy ez neki megfelelő-e? Összehasonlításképpen, 20 perc kocogás is csak 300 kcal-t éget el. De ki az, aki kövéren képes folyamatosan 20 percig futni? Az első sarokig maximum, és kiköpöd a tüdődet, a térdeid meg gallyra mennek.


Úgyhogy én mindenkinek ajánlom, és van más is, ami jó benne, ami ugyan nem mérhető laboratóriumban, de sokaknál így van, hogy nem bírsz annyit enni, mert előbb érzel teltséget, úgy érzed, hogy kipukkad a gyomrod, ha még tovább eszel. Üdv

2011. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lol, utolsó te a cégtől jöttél reklámozni, hogy ilyen biológiailag agyrém dolgokat írsz? Persze 2 tabletta 600 kcal... akkor mindjárt beveszek minden nap 10-et, és két hét alatt 10 kilót fogyok :D
2011. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Más ám egy 150kg-os és más, ha 70 kg-os ember kocog 20 percet(nehogymár ugyanannyi energiába kerüljön dobálni plussz 80kg-ot mondjuk). (Amúgy 20 perc kicsit kevésnek tűnik, ha kocogásról van szó.) Nagyobb testnek, nagyobb energiára van szüksége. Mondjuk egy 150kg-os férfi még normál 2200kalóriás étrenddel is fogy(na). -6-7000kalória -1kg zsír. Tehát kb 20-25 tablettát bevennék egyszerre, másnap -1kg kellene lennie. Ez is rossz elgondolás, mert túladagolásnál szerintem hasmenés van, nem dolgozódik fel hatásosan. De mondjuk, ha a maximális dózist nézzük, akkor havi szinten 2x30x278/7000=2,4kg (Nem értem hogyan lehet diéta és sport nélkül akár 3-4kg-ot fogyni a honlap szerint. Esetleg, ha az étvágyat tényleg csökkenti) segítséget jelent normális étrend mellett. Edzéssel 6-7kg/hó nem kizárt. Egy kis mankó is kell. 4 doboz 21.000! Ami bíztató, hogy van OÉTI száma, így ez a táplálékkiegészítő magyar hatóság által is bevizsgált. Mondjk azt nem hiszem, hogy Brad Pitt egyáltalán hallott erről a cseh termékről :)

Hatóanyagok/1 tabletta: FrutafitTM 138,5 mg, ebből inulin 125,1mg(inulin 90%, fruktóz, glükóz szacharóz), Capsimax TM 50mg, zöld tea kivonat 10mg.

Én azért még gondolkodok rajta, jobb lenne, ha más írna előszőr véleményt! :)

2011. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Érdekes, hogy csak olyanok írtak kritikát, akik nem próbálták ki a chillit, akkor honnan tudják, hogy mennyire jó vagy sem?
2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy tanultunk biológiát? ...
2012. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Általános iskola 5. osztályba jártál bizonyára, ott tanítanak biológiát. Légy rá büszke. Nagyon okos vagy.
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!