Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kiskorúnak ki adnak fogyasztó...

Kiskorúnak ki adnak fogyasztó tablettákat? (CSAK a KÉRDÉSRE válaszolj)

Figyelt kérdés
tesómmal zsebpénzünkből szeretnénk venni, tesómnak tényleg szüksége van rá, de nekem csak egy kis feleslegem van. mindegy lényeg ami lényeg, hogy tudunk egy tök jó kis tablettáról, és ha megrendelnénk odaadnák nekünk?
2011. szept. 1. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Persze.. nekem postán küldték, de szerintem ha futárral küldik, akkor se lesz gáz. Mondod, hogy anyukádnak kell. De egyébként nem sz.roznak, örülnek, hogy náluk költöd a pénzed :D


Egyébként megkérdezhetem, hogy melyik tabi az?

2011. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

ha vény nélküli, akkor sajnos kiadnak

de használni nem fog, csak feleslegesen elszórjátok a pénzeteket


inkább vegyetek bérletet a fitnesz terembe


egyáltalán milyen neműek/korúak/tömegűek és magasságúak vagytok?

2011. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Kiadják. De csak az egészségeteket rontjátok vele. A legtöbb fogyasztó tabletta azért "fogyaszt", mert kihajtja belőled az összes vizet, simán kiszáradhatsz, másrészt hasmenést okoznak, szóval nem csak a felesleget, de a létfontosságú vitaminokat és nyomelemeket is kihajtja belőletek, ami hosszabb távon aranyeret, gyomorfekélyt okoz. De, ez nem érdekel, gondolom:)
2011. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Fogyasztó tabletta :))), hát ez jó.

Véletlenül se emeljétek fel a s4ggeteket a TV elől és menjetek mozogni, inkább szedjétek ezt a sok sz4rt.

2011. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ööö jól gondolod ^^ mindegy anyu is tudna róla de ő nem akar nekünk ilyet ezért akarunk sajátunknak. nah am tesóm 14 /L 158 cm és több 70 kg nál, én meg 165 cm 13 L és 51-52 kg.


tv újságba láttuk, egy csaj kipróbálta valamilyen francia laboratorium fejlesztette ki, és van a lap alján egy megrendelő szelvény. :)


Köszi a válaszokat. és továbbra sem várom a kioktatást, majd a szüleinktől megkapjuk, és tudom h nem tesz jót, mert növésbe meg kamaszodás meg stb.....

2011. szept. 1. 15:35
 6/14 A kérdező kommentje:
hát figyelj.... én társasággal mozgom, bnőmmel szoktam menni, tesómmal is mennék, de ő lusta xD szal azért ... de ne kötöszködjetetk, hanem a KÉRDÉSRE!!!!
2011. szept. 1. 15:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Megvehetsz minden baromságot, de nem fog használni.Főleg nem a tv újságból kapható
2011. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jesszus azt ne vegyétek meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Átverés,már többször lebuktatták és megbüntették őket!

De mindíg más cég és tablettanevet találnak ki maguknak. A képek meg a szöveg átverés! Bárki bármit írhat.

Inkább olyan fogyitablettát vegyetek amit normál emberek ajánlanak,nem a nagy hazugságot az ujságból.

2011. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaaaaaj, de dőljetek be az újságnak!!!

Külföldi cégek, megígérik, hogy visszaadják a pénzt, ha nem hat, de ha meg akarod találni őket, a telefont nem veszik fel, a cégnek nincs irodája, a levélre meg nem válaszolnak, talán át se veszik!!


A tesódnak sincs szüksége rá, nem olyan vészes a súlyfeleslege (persze van rajta!), rajtad meg egy deka felesleg sincs.

Hagyjátok ki az étrendből az édes dolgokat, az üdítőt, a gyorskajákat (Meki), a nasikat (chisps, ropi) és járjatok tornázni.


Ha mégis megveszitek a fogysztószert - nos az volt a tanulópénz, a hülyeség ára.

2011. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

14 /L 158 cm és több 70 kg nál KÓROSAN ELHÍZOTT, NEKI ORVOSI SEGÍTSÉGRE VAN SZÜKSÉGE, NEM SZARSÁGOKRA A PATIKÁBÓL

én meg 165 cm 13 L és 51-52 kg - EZ NORMÁL TESTTÖMEG, CSAK SPORTRA VAN SZÜKSÉGED, NEM FOGYÁSRA


amúgy meg, ha azt írják a mosóporról, hogy intelligens, akkor megkéred, hogy segítsen a matek leckédben? - nem kell minden reklámot elhinni

2011. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!