Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ostyákat, tablettákat...

Milyen ostyákat, tablettákat adnak a szépségszalonokban a fogyasztó kezeléseknél?

Figyelt kérdés

Hallottam, h ilyesmiket adnak. Megeszel egyet és eltelít...

Hol lehet ilyesmit kapni? Csak ilyen szalonokban?


2010. okt. 31. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
hát nemtom a szalonokban mit adnak, de én a nagymuterral voltam valami nagy házban és kb úgy fél óra múlva adott valami udvari bolond vmi kaját osztott tök rideg volt mert volt ott egy csávó akit keresztre vertek tök rideg volt a művér rajta
2010. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer kaptam be egy ilyen ostyát.Nem tudom mibe volt áztatva,de kb 20 órán keresztül megértettem az állatok nyelvét az évszakok 5 percenként változtak és nem létező emberekkel,tárgyakkal beszélgettem.
2010. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérnék!
2010. nov. 1. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy jó tabletta,sajnos a nevét nem tudom,de egy holland fapapucs rajta a minta.Kettőt kell bevenni belőle egyszerre és 2 napig ezt csinálod tőle.

http://www.youtube.com/watch?v=ah4aWmkSixk&feature=related

Én 4 kilót simán ledobtam tőle.

2010. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!