Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szedhetek étvágycsökkentő...

Szedhetek étvágycsökkentő tablettákat?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 170/58 kiló. Szeretnék szedni ilyen tablettát, hogy az éhséget csillapítsa. Reggel szokta reggelizni, utána egész délelőtt nem eszem, aztán majd csak 2 felé. meg vacsorázom. Azért szeretnék szedni, hogy délelőtt ne legyek éhes.

Mit ajánlotok?

Szedhetek egyáltalán?


2011. szept. 4. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Most vissza kellett fognom magam, nehogy megbántsalak. Először is a súlyod rendben van. Másrészt kapj be néhány falatot tízóraira (egy almát, 1-2 szelet puffasztott rizst, egy sárgarépát). Ugyanígy uzsonnázz is. A tablettákat hagyd meg a beteg embereknek!
2011. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így is alig eszel,miért akarnál még délelőtt sem enni? Ha meg reggel nem indítod be az anyagcserédet és koplalsz,az könnyen hízáshoz vezethet.

A súlyod meg tökéletes!

2011. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek nem használnak olan embereknél akik enni szeretnek ..pl nálam : érzem hogy teli vagyok de én úgy szeretek enni ..legszívesebbn végig kóstolnám a világ konyháját..gondolom érted :D
2011. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek nincs semmi értelme. A súlyoddal semmi probléma nincsen, és az étkezésed is normális vagy is hát inkább kevésnek mondható. Legjobb ilyenkor az ha délelőtt eszel többször de kevesebbet, és utána rendes ebéd meg könnyebb vacsora. Így rendben tudod tartani az étkezésedet meg súlyodat is.
2011. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hasznalhatnad de minek...a sulyod megfelelo akkor miert szeretnel koplalssal fogyni????
2011. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tabletta helyett egyél zöldséget vagy gyümölcsöt, ha nem bírod, illetve igyál rengeteg vizet, nekem az segít, hogy eltelítsen!
2011. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!