Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit segíthet lefogyni?

Mennyit segíthet lefogyni?

Figyelt kérdés
158cm és 62kg, 25 éves anyuka vagyok, szülés után még maradt rajtam 5 kg.Már sok mindent próbáltam, de nem mentek le a kilók.Most diéta +mozgás mellett hétfőtől szedem a reduktilt, 1 havit irattam ki.Szerintetek mennyit fogyhatok vele???
2009. szept. 10. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,

mondjuk én 30 kg súlyfelesleggel rendelkez(tem), de egy hónapja szedem, azóta 10 kg jött le.

sztem ez attól is függ, hogy mennyi feles kiló van rajtad...

10 mg-sat írt fel?


sok sikert

szintén egy anyuka...

2009. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, 10mg-os.Remélem segít, én azért 10 kg-t nem akarok leadni, de mondjuk az sem baj:), rég voltam már 52kg:)

Igazából kiadták a gyógyszertárban, vény nélkül, de azért tagnap megkérdeztem a dokim is,ő is azt mondta hatásos, de azért nem sűrűn ajánlja, mert az idegrendszerre hat.

Remélem sikerül Neked is..

Hajrá!!!!!

Mennyi idős a babád?

2009. szept. 10. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos a nagyfiú.

Bocsi hogy ezt mondom, de szerintem elég felelőtlenek voltak a gyógyszertárosok, mert ezt csak vényre lehet kiadni..(elvileg)

nálam a gyógyszer felírását megelőzte egy alapos kivizsgálás, vérvétel,(pajzsmirigy) mert elvileg csak ezután írható fel. Az értékeim rendben voltak, így írta fel a dokim csak.

a gyógyszer mellékhatásaiból nekem egyedül csak a szájszárazság jutott, ami abból a szempontból jó, hogy napi 4l víz elfogy.Elveszi az éhségérzetet is, de persze emellett nem eszem se kenyeret, se krumplit se tészát, szóval mondhatni a szénhidrátok legnagyobb részét hanyagolom. Ha ügyes vagy, szerintem egy hónap alatt lejön az az 5 kiló, de miután abbahagyod a gyógyit, nagyon kell figyelned, mert seperc alatt visszajönnek a kilók!

Tehát Kitartást!! :)

2009. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszike!Én fiacskám is 9hós:)

Szintén rengeteget iszom.Már 3kg lement és tök boldog vagyok.Dokimnak említettem, de ő semmi vizsgálatot nem mondott, csak annyit , hogy nem veszélyesebb, mint akár melyik másik gyógyszer.Ennyit a dokikról :)

2009. szept. 11. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó!

Hajrá, hajrá, hajrá!

kitartás!!! :)

2009. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

egyébként csak 1 megjegyzés: a reductil vényköteles - [link]


A másik hogy egy 9 hós baba még szophat: "Terhesség és szoptatás ideje alatt a készítmény alkalmazása ellenjavallt."


Vezetni sem szabad alatta.. remélem ezeket betartjátok ha már vény nélkül odaadta a gyógyszerész (az okos gyógyszerész)

2009. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vényköteles+a dokim is kiírja a következő adagot, mondta,kisfiam, már nem szopik, azért az ő egészségét nem tenném tönkre, ez azt hittem egyértelmű.

De azért köszi a figyelmeztetést.

2009. szept. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!