Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » MI a véleményetek, a tes....

MI a véleményetek, a tes. Coban kapható fehérjeporokról?

Figyelt kérdés
Az egyáltalán ilyen fogyasztó por??? mint.pl. slim n..lift vagy mi a neve? kb. 4-5000 ft egy doboz, epres vaniliás, csokis.. amit láttam.. és hogy kell hasznánni??? csak mert nem láttam rajta magyar feliratot.. vagy ez inkább izom nővelő??? én kb.. 25 kg. szeretnék fogyni mit ajánlotok, ami segíti, és pénztárca barát, persze a mozgáson és azon kivül, hogy ne egyek ,. ami még ugye gazdaságos is.
2011. szept. 5. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A fehérjepor akkor ér valamit , ha tartósan tudod szedni.

Tényleg nincsenek mellékhatásai. Ha diétázol kereshetsz diétás fehérjeport , ebben kevesebb a szénhidrát , és szokták ajánlani egy esti étkezés helyett is.:)

2011. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:

ezek is csak kaják semmit több. fehérjeporokban leginkább fehérje van, és alacsony a kcal tartalmuk viszonylag. ha nem tömegnövelő, mert annak meg jelentős része szénhidrát...


fogyáshoz is lehet alkalmazni, de oda én igazából max edzés után van értelme a tejsavónak ami gyors felszívódású, sokkal több fantázia van a szójafehérjében, amit a testépítők azért nem esznek mert viszonylag lassú. a szójásak pedig olcsóbbak is jóval...

[link] webshop

2011. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 5. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!