Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Liquid carni-x 40000 zsírégető...

Liquid carni-x 40000 zsírégető étrendkiegészitőt szoptatás alatt lehet? Mien mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés

Kérem ne csak ilyen válaszok érkezenek "Hülye vagy szoptatsz,semmit nem lehet csinálni"

Csak kérdezni szeretném és nagyon kiváncsi vagyok...


2011. szept. 7. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az L-Karnitin csak akkor használ valamit ha keményen edzel mellette.(Kardio,aerob,intervallum).

Amúgy semmit sem ér csak úgy mint az összes fogyibogyó.

2011. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el futni hogy betöltötte a kisfiam a 10hónapot.Az étkezésemen is probálok egy kicsit változtatni,a kenyeret lecseréltem tk-űre és probálok nem sok cukros,lisztes dolgot bevinni,de nem vonnom meg magamtól teljesen mivel szopizik és nem is szeretném még ha abbahagyná!Én igazából arra lennék kiváncsi hogy hogy hat a tejre?Máskor is ittam már ezt a szert amikor még nem volt gyerköc.Köszönöm.
2011. szept. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!