Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztó tabletták? Többi lent.

Fogyasztó tabletták? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a különböző tablettákról, hogy mennyien próbáltátok ki. Az lenne a kérdésem, hogy van e köztetek olyan aki tényleg CSAK ezzel fogyott le és tartósan, hogy nem szedte vissza a leadott kilókat?

Nem igazán értem miért jó ezeket bevenni.

Mielőtt bárki is azt mondaná én biztos sovány vagyok nem nem vagyok az tornázok ezerrel és odafigyelek mit eszek.

Csak azt nem értem, ha valaki ki tud adni x ezer forintot ezekre a csoda tablettákra az miért nem inkább a sportra illetve a táplálkozására teszi?

Tény nem ismerem az árakat sem csak azokat amiket TV-ben reklámoznak azoknak viszont borsós áruk van.

Ki miért kezdte el ezeket a bogyókat szedni? Erre lennék legfőképpen kíváncsi.

Nem vitát szeretnék szítani csak érdekel. Csak értemes válaszokat szeretnék.


2011. szept. 11. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem próbáltam nem is akarom..szerintem reklám fogás az egész..
2011. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert az emberek általában a legkényelmesebb megoldást keresik. "Mindent úgy csinálok, mint eddig, csak be kell vennem napi 3 bogyót." Kényelmes, nemigaz? És elhiszik, mert el akarják hinni.
2011. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat.

Igen tény "kényelmes", de közben lehet hallani, hogy egyes bogyók emelik a vérnyomást?

Senki nem fél tőle, hogy tönkre teszi az egészségét? Aki szedi.

2011. szept. 11. 21:03
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg a másik fele párom drogériába dolgozik és ő szokta olvasni a tájékoztatóját ezeknek a csoda bogyóknak. Sokra rá van írva, hogy megfelelő táplálkozás meg a sporttal fejti ki hatását. De könyörgöm azt a gyógyszer nélkül is bekövetkezik, ha az ember odafigyel rá, mit eszik, és ha mozog.
2011. szept. 11. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
A pulzusszámemelő fogyasztót már betiltották. Nem tudom, arra gondolsz-e. A gyógyszertájékoztatót pedig csak a fanatikusok olvassák. :-)
2011. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, de ha bemész drogériákba és ott bele olvasol, akkor majdnem mindegyikhez társul egy "étrend" is meg oda írják csak mozgással együtt fejti ki a hatását.
2011. szept. 11. 21:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont ezt ecseteltem itt nemrég hogy milyen már az hogy rá vannak írva a fogyibogyókra hogy "diéta és sport mellett" :D
2011. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen és ezért érdekelne azoknak a véleménye is akik szedik, bár szerintem erre nem fogok tőlük választ kapni.
2011. szept. 12. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Amúgy én tinikormomban szedtem ilyen olyan fogyibogyókat,nagy bogyómániás voltam,de ha jól emlékszem semmelyik sem hatott. A nevükre már sajnos nem emlékszem.

Sőt mindenféle karcsúsító krémeket is használtam,na azoksem hatottak. Persze ezek mellett akkoriban nem is diétáztam és nem is sportoltam:)


Visszaemlékezve csak egy bogyó hatott... a fogamzásgátló...de attól nem fogytam hanem híztam 30kg-ot :/

De mára már sikerült megszabadulnom tőle,diétával és sportal:D Bogyó és krémek nélkül :)

2011. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

nincs varázspirula. Hagyd el a gabonaféléket, tejtermékeket, cukros kajákat, műételeket. ennyi.

Zöldség+hús főleg. De főleg zöldség.

2011. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!