Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen tablettát javasoltok?

Milyen tablettát javasoltok?

Figyelt kérdés

Változtatok az étrendemen és minden nap sportolok, de valami étvágy csökkentőt szeretnék. Van valami nem káros szer vagy tea?

Tehát nem olyat ami lefogyaszt, hanem ami elveszi kicsit az étvágyat.


2011. okt. 3. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akik csak így dobálóznak a sok hülyeséggel, hogy ilyen károsak, meg szívbetegség stb, azok írják már meg légyszíves, hogy ezeket honann veszik?


Sok zsírégető stimuláns alapú, amitől a BETEG embereknek bajuk lehet, de azok már alapból tudják magukról, mert pl rosszul lesznek egy kávétól. Amfetamin és efedrin alapú zsírégetők meg már nincsenek a piacon, legalábbis a legál kategóriában nem.



Az okoskodónak, aki azt írta, hogy nem zsírégetőt keres, hanem étvágy elnyomót. Azért írtam, hogy komplex terméket válasszon, mert abban van az is. Pl amit ajánlottam, a cytoleant.

2011. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lettem okosabb. Króm?
2011. okt. 3. 13:38
 13/19 anonim ***** válasza:

Már leírtam egyszer, hogyha nem tudsz szöveget értelmezni, az a te bajod.


Vagiys 2x is leírtam.

2011. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

oké utolsó, de rajtad kívül még írtak vagy 10 en és mindenki mást.

Szóval neked is ajánlom a szövegértést.

2011. okt. 3. 14:29
 15/19 anonim ***** válasza:
króm!
2011. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Ahogy én értelmeztem , meg ami szerintem is a legjobb , meg legegéségesebb az a viz és a tea .Minnél többet iszol annál jobb.Csökkenti az étvágyadat , meg még a káros anyagoktól is megszabadulsz , meg a narancsbör ellen is jó.
2011. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én tudok neked szerezni ilyet, szárított víz kúp, alulról kell bevenni. 2000 Ft/ db.
2011. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Haver, olyan tablettákat tudsz a netről rendelni, amitől beállsz, mint az albán szamár...
2011. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szőlőcukor, lehet kapni étrendkiegészítőset, az almás a legfinomabb. Nem tudom, hogy ez az-e! Még nem próbáltam fogyásra!
2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!